Loděnice – Týnec 4:4

Fotbal, I.B třída, sk. E

V prvních dvaceti minutách se odehrála hra především ve středu hřiště, pouze v 6. minutě Grau tvrdou střelou vyzkoušel pozornost brankáře hostí, ale ten jeho navštívenku dokázal vyrazit. Poprvé se stav utkání měnil ve 20. minutě, kdy Bartoš s Grauem dokázali uvolnit Nováka, který se dostal za hostující obranu a bezpečně prohodil vybíhajícího Kouta – 1:0.

Hosté se připomněli ve 27. minutě, kdy Patejdl musel vyrazit nad břevno tvrdou střelu Žížaly. O šest minut později už bylo vyrovnáno. To si to nejlepší hráč hostů Veselý namířil od levé pomezní čáry přes tři domácí hráče po šestnáctky, na vzdálenější tyči našel volného Dvořáka, který doklepl míč do odkryté branky – 1:1. Hosté mohli jít i do vedení, střelu Dvořáka ale zastavilo břevno. Do kabin se nakonec lépe odcházelo domácím hráčům. Ve 42. minutě byl těsně před pokutovým územím faulován pronikající Herejt. Všichni očekávali odpískání zákroku, ale k míči se dostal Grau a nechytatelnou dělovkou z 25 metrů poslal míč přesně k tyči – 2:1.

Ve druhé půli domácí hned z první šance zvýšili vedení, když Herejt svůj nájezd zakončil přesnou přízemní střelou – 3:1. V dalších šancích pak postupně neuspěli Pospíšil s Novákem. V 80. minutě se zdálo, že je definitivně rozhodnuto. To byl za faul na Frydrycha v šestnáctce nařízen pokutový kop, který Patejdl rozehrál na Graua, a ten střelou pod břevno překonal bezmocného brankáře – 4:1. Pak ale přišel na straně domácích neuvěřitelný kolaps. V 83. minutě nejprve Kovač na polovině hřiště přišel o míč a střídající Moravec svůj brejk zakončil přesně – 4:2. O čtyři minuty později pak hosté rozehrávali standardku na vlastní polovině hřiště. Centrovaný míč doletěl až do šestnáctky, kde si Bartoš s Patejdlem dávali přednost a Moravec hlavou lacino vrátil hosty do zápasu – 4:3. Ti se v euforii vrhli do útočení. V 90. minutě ještě Kovač zabránil míči v cestě do sítě, v nastaveném čase si ale na další centrovaný míč naskočil Pazdera a výstavní hlavičkou vyrovnal stav utkání na 4:4. Vzápětí rozhodčí za velkého jásotu hostujících hráčů utkání ukončil.

Loděnice: Patejdl – Dostál, Bartoš, Kovač, Frydrych, Hejna (46. Němec), Novák, Grau, Mráz, Pospíšil F. (69. Majer), Herejt (80. Paleček L.)