Loděnice - Sp. Příbram 3:3 (0:0)

Proti favorizovanému soupeři se domácí drželi. Nepouštěli příbramské fotbalisty do větších šancí a udrželi bezbrankový první poločas. Kdo čekal, že se Loděnice po přestávce složí, byl překvapený.

Domácí se totiž vzepjali k parádnímu výkonu a dostali Spartak do úzkých. Už ve 47. minutě načal skóre z penalty Kovač. Hosté otevřeli obranu, čehož následně využil dvakrát Novák a svými góly v 59. a 65. minutě zvýšil už na 3:0. Radost domácích byla obrovská.

Příbramští se však nevzdali a v poslední čtvrthodině předvedli domácím, že také umí bojovat. V 74. minutě snížil kapitán Dražan, minutu nato dostal Spartak nadosah střídající dorostenec Dvorský a stíhací jízdu za remízou dovršil v 85. minutě další střídající hráč. Tím byl náhradní brankář Zykán, jehož trenéři poslali do útoku.

Výbor AFK Loděnice pořádá v sobotu dne 3. července na kurtu v areálu Na Jánské turnaj trojic v nohejbale. Přihlášky telefonicky na čísle 602 285 319 nebo přímo na místě před začátkem turnaje, který začíná v 9 hodin.