Loděnice – Vraný 0:2

Na loděnickou marodku k J. Pospíšilovi a Frydrychovi přibyl navíc Dostál, přesto chtěli zelenobílí v tomto utkání zastavit sérii porážek a pokusit se o bodový zisk. Když po čtyřiceti vteřinách našel Mráz dlouhým pasem v pokutovém území nepokrytého Běleckého, který ale brankáře Jochmana nedokázal prostřelit, vypadalo to, že chtějí zelenobílí hrát tentokrát jinou roli, než v posledních zápasech. Bohužel brzy převzali iniciativu hosté, kteří se začali prosazovat jednodušším a rychlejším fotbalem. A navíc se brzy dostali do vedení. Ve 13. minutě rychlý Bauer unikl Šmídovi i Kovačovi a v pokutovém území jej srazil Herejt. Nařízenou penaltu bezpečně proměnil Urban – 0:1. Po zbytek poločasu byli hosté aktivnější, ale díky práci loděnické obrany a Patejdla se už střelecky nedokázali prosadit. Zelenobílí spoléhali na brejky a standardní situace, ale svého soupeře moc nevystrašili.

Ve druhé půli se situace změnila. Loděničtí fotbalisté se zlepšili a začali svého soupeře přehrávat. Poté se projevily všechny podzimní neduhy. Zelenobílé stále sráží nepřesná, hlavně finální, přihrávka, která je navíc pomalá a hodně čitelná. Když se už náhodou povede, tak trefit prostor mezi tyčemi je pro Loděnické skoro neřešitelný problém. Vraný v pohodě tlak přestálo a poté samo udeřilo. V 69. minutě se hostům vydařil rychlý protiútok, který zakončil přesnou střelou ze střední vzdálenosti Suchý – 0:2. Po druhé brance už hosté kontrolovali průběh zápasu a v 80. minutě mohl střídající Němec přidat pojistku, poté, co přešel přes Bojka, ale na Patejdla nevyzrál. Zelenobílí předvedli nejhezčí akci v samém závěru, kdy po kombinaci na jeden dotek F. Pospíšil trefil břevno nad Jochmanem. Ve zbývajícím čase se už nic mimořádného neudálo a dobře rozhodující rozhodčí Vlk k jásotu početné obce hostujících příznivců utkání ukončil.

Loděnice: Patejdl - M. Šmíd, Herejt, Kovač, Majer - Mráz, Novák (82. Miška), Grau, Vyskočil (46. Bojko) - F. Pospíšil, Běžecký.

Jiří Gall