Všeradice, které měly před víkendovým zápasem s Loděnicí B skóre 12:0, se dostaly v prvním poločase díky trefě Červenky do vedení. Jenže zelenobílí nesložili zbraně a po změně stran Bělecký dvěma trefami otočil zápas ve prospěch hostů.

Celek Nového Jáchymova čekalo v neděli derby ve Svaté. V hodně nervózním souboji dvou neporažených celků se na první gól čekalo až do 65. minuty, kdy vyraženou střelu poslal pod břevno domácí Vůjta. Hosté vyrovnali o deset minut později, když Krob s přehledem proměnil penaltu. To ale nebylo vše. Po chvilce totiž hostující Cimpa přehodil vybíhajícího brankáře a Nový Jáchymov vedl 2:1. Poté se atmosféra řádně vyhrotila. V nervózním závěru nakonec domácí dokázali vyrovnat na 2:2, když Exner proměnil pokutový kop. Body se v derby zaslouženě dělily.

Díky těmto výsledkům na druhé místo poskočilo mužstvo Lužců, které si v pátém kole připsalo nečekaně hladkou výhru. Lužce deklasovaly béčko Nižboru 9:0. Čtyři góly vstřelili domácí v první půli, po změně stran skórovali pětkrát. Vítězství 9:0 ale nebylo nejvyšší v tomto kole. Mužstvo Tmaně totiž nasázelo poslednímu Srbsku deset gólů a ze hřiště soupeře si odvezlo drtivou výhru 10:0. Tmaňští rozhodli již v prvním poločase, který vyhráli 7:0. Celkově se v utkání čtyřikrát prosadil Lukáš Fiala.

Opět se nedařilo nováčkům. Chrustenice dokázaly s Cembritem Beroun držet krok v prvním poločase, který skončil nerozhodně 2:2. Po změně stran ale měli hosté jasnou převahu, kterou korunovali dvěma brankami. Na body nedosáhl ani Vysoký Újezd, který inkasoval na půdě Hudlic pět branek.

Zápas dvou celků, které mají ambice pohybovat se ve špičce tabulky, se hrál v Hýskově. Hosté z Karlštejna sice o poločase vedli 1:0, domácí Hnátek ale ve druhém poločase vyrovnal na konečných 1:1.

Výsledky: Durisol Všeradice – AFK Loděnice B 1:2 (1:0), branky: Červenka – Bělecký 2, diváci: 50, rozhodčí: Mázdra. Hudlice – Vysoký Újezd 5:1 (2:1), branky: Svoboda K. 2, Hubka R. ml., Kilberger, Hubka J. – Kratochvíl, diváci: 60, rozhodčí: Marek. FK Stejstav Hýskov – Karlštejn 1:1 (0:1), branky: Hnátek – Horčic, diváci: 150, rozhodčí: Pecka. Srbsko – VČS Tmaň 0:10 (0:7), branky: Fiala 4, Bína 2, Kincl, Hajný, Piskáček, Sulík, diváci: 60, rozhodčí: Vlachopulos A. Chrustenice – SK Cembrit Beroun-Závodí 2:4 (2:2), branky: Dvořák D., Heies J. z pen. – Krumholz, Tabe, Novotný, Kolár, diváci: 80, rozhodčí: Ryska. FK Svatá – Čechie Nový Jáchymov 2:2 (0:0), branky: Vůjta O., Exner M. z pen. – Cimpa, Krob z pen., diváci: 160, rozhodčí: Müller. Lužce – SK Nižbor B 9:0 (4:0), branky: Dušek 2, Mařánek 2, Tolma 2, Bajan 2, Kokrda, diváci: 50, rozhodčí: Koza.

 1. N. Jáchymov⋌ 5 4 1 0­ 15:6  13

 2. Lužce⋌ 5 4 0 1 ­25:7  12

 3. Všeradice⋌ 5 4 0 1 ­13:2  12

 4. Hýskov⋌ 5 3 1 1­ 16:8  10

 5. Svatá⋌ 5 2 3 0 ­11:5   9

 6. Hudlice⋌ 5 3 0 2 ­10:8   9

 7. Loděnice B⋌ 5 2 2 1 15:9   8

 8. Karlštejn⋌ 5 2 2 1 1­2:11  8