Loděnice – Hradišťko 1:4

Neuběhly ani dvě minuty utkání a hostující hráči byli nahoře. Domácí obránci nedoskočili na centrovaný míč, za ně si naběhl šikovný Podlena a přízemní střelou překonal Patejdla – 0:1. Ani v dalším průběhu hry hosté loděnické hráče k ničemu nepustili. Byli pohyblivější, rychlejší i důraznější v osobních soubojích. Až ve 22. minutě po přihrávce Mráze vyzkoušel Dostál z dvaceti metrů Hušbauera, ale ten si s jeho pokusem poradil. O tři minuty později Hradištko znovu udeřilo. Frydrych prohrál hlavičkový souboj před pokutovým územím, na míč si naběhl rychlý Štengl a tvrdou střelou překonal Patejdla – 0:2. Ve 42. minutě udeřili hosté potřetí, když využili zaváhání domácího strážce branky a po centru se v souboji s Palečkem prosadil Jarůšek – 0:3. O osudu utkání tak bylo prakticky rozhodnuto.

Ve druhém poločase, díky většímu fyzickému nasazení, sice získali zelenobílí mírnou herní převahu, ale do vyložených šancí je vysocí a přitom pohybliví obránci soupeře nepouštěli a pokusy o střelbu ze střední vzdálenosti končily mimo tyče. Nejblíže k dosažení branky byl v 55. minutě Herejt, když si na hranici brankového území naskočil na rozehraný trestný kop a hlavou poslal míč přes celou branku těsně nad břevno. Po chvilce pak Patejdl zlikvidoval sólo Šimonovského a na druhé straně pálil dostál nad branku. V 82. minutě dostali zelenobílí dárek, když v rohu pokutového území zahrál hostující hráč rukou a nařízenou penaltu Kovač proměnil – 1:3. O tři minuty později mohl Mráz vrátit zelenobílé do zápasu, z několika kroků ale branku minul. Hned z protiútoku dali hosté na výsledek pečeť, když Šimonovský tentokrát svůj nájezd na Patejdla technickou střelou proměnil – 1:4. Do závěrečného hvizdu dobře rozhodujícího rozhodčího Vlka se už nic mimořádného neudálo, a tak mohla propuknout radost hostujících hráčů i jejich příznivců.

Loděnice: Patejdl – Paleček (56. Vyskočil), Herejt, Kovač, Majer (79. Bojko), Mráz, Frydrych, Dostál, Miška, Novák, F. Pospíšil (52. Bělecký).