Hostouň – Loděnice 2:1

Přestože hosté postrádali opory Herejta a Graua, byli v prvních dvaceti minutách aktivnější. Dostál s F. Pospíšilem ale šance neproměnili. Důležitý moment přišel ve 22. minutě. Loděnický Kovač dostal na pokyn pomezního Hocka žlutou kartu za slovní konflikt s domácí střídačkou. Po následných protestech byl hostující hráč vyloučen. Domácí mohli vzápětí jít do vedení, Patejdl ale Boušku vychytal. Na druhé straně zahrozil Mráz, na brankáře ale také nevyzrál.

Ve druhé půli se šance střídaly na obou stranách. Gólu se diváci dočkali v 63. minutě, kdy se po trestném kopu parádním volejem prosadil loděnický Novák. Vzápětí tentýž hráč předvedl sólo přes několik hráčů včetně brankáře, do odkryté branky ale nedokázal zakončit. Gólem pak neskončila ani hlavička Dostála. Na druhé straně se Patejdl vyznamenal po střele Kubáta. V 83. minutě mohli Loděničtí přidat pojistku. Jenže Mráz z metru a půl překopl prázdnou branku.

A hned z protiútoku domácí vyrovnali. Střílený centr se odrazil od těla Boušky za záda Patejdla. Kalich hořkosti si loděničtí hráči vypili do dna v 89. minutě. Slanina dostal míč do ofsajdové pozice a tuto výhodu využil střelou pod břevno, čímž rozhodl.

Branky: 84. Bouška, 89. Slanina – 63. Novák. Rozhodčí: Čermoch. ČK: 22. Kovač (L). ŽK: 0:4. Střely na branku: 9:6, střely mimo: 7:7. Rohy: 7:1. Poločas: 0:0.

Loděnice: Patejdl – Paleček, Kovač, J. Pospíšil, Frydrych – F. Pospíšil, Mráz, Dostál, Majer – Novák (85. Vyskočil), Křížek (55. Šmíd).