V duelu s Táborskem se o to postarala šťastná ruka hostujícího trenéra Romana Nádvorníka. Tomu vyšla poločasová střídání, když dvoubrankové vedení zařídili nově příchozí Klusák s Myslivečkem. Domácí Procházka už jen snížil.

Druholigové Táborsko si výhry cenilo. Trenér Nádvorník poslal na hřiště jen čtyři hráče ze sestavy mistráku s Olympií Praha a do brány pustil teprve sedmnáctiletého talentovaného Zadražila, nově člena reprezentační osmnáctky. právě Zadražil byl hrdinou Táborska, když v poslední minutě lapil domácím tutovou šanci.

Hosté šli do vedení v 51. minutě po rychlé akci a zakončení Klusáka. Vyrovnat mohl v sólu hájek, jenže Zadražil se poprvé ukázal. Místo vyrovnání to bylo v 77. minutě 0:2, když Klusák vybídl ke skórování Myslivečka a ten se štěstí po teči skóroval.

Přesto se Královák do zápasu vrátil ranou Procházky a poté mohl vyrovnat, jenže už zmíněný Zadražil jasnou šanci bravurně vytěsnil.

FK Králův Dvůr - FC MAS Táborsko 1:2 (0:0)

Branky: 83. Procházka – 51. Klusák, 77. Mysliveček