Praskolesy – Doksy 1:1

Pěkné počasí a soupeř, který bojuje o postup, přilákali do Praskoles k fotbalu tři stovky diváků. Hosté, kteří předváděli ofenzivní fotbal plný pohybu, potvrzovali od začátku, že jsou jedním z kandidátů na postup zcela oprávněně. Doksy vstoupily do zápasu aktivně a již v 8. minutě mohly jít do vedení, se střelou Moce si ale Lukavský poradil. Ve 22. minutě se oba aktéři utkali podruhé a Lukavský opět exceloval. O šest minut později pak domácí brankář přidal další kvalitní zákrok, kterým vychytal Bartoše. Otřepané pravidlo „nedáš – dostaneš“ platilo i v sobotu v Praskolesích. Hosté udělali chybu při autu, Steckovič ji hasil faulem a Čihař poslal z nařízené penalty Praskolesy do vedení. Poté hosté bušili do zformované domácí obrany. Ve 37. minutě domácím příznivcům zatrnulo, když po ideální přihrávce Kostky překonal Moc domácího brankáře, jeden z obránců Praskoles ale na čáře situaci zachránil a odkopl míč na roh. V samém závěru první půle mohl vyrovnat Junek, který ale domácí branku těsně minul.

Doksy pokračovaly náporem i po změně stran. Gólu se ale diváci nedočkali ani ve 47. minutě, kdy střelu Vlasatého vyrazil Lukavský na břevno. V 53. minutě pak mohl zvýšit vedení domácích Šindelář, brankář Kieryk ale jeho střelu vyrazil. Poté pálil hostující Moc těsně vedle domácí branky. Doksy se dočkaly vyrovnání až v 78. minutě. Burant prostrčil míč Studenému, který předvedl dvě kličky a přízemní střelou překonal Lukavského. O deset minut později mohly jít Praskolesy opět do vedení. Střelu Drábka mířící do šibenice ovšem Kieryk bravurně vyrazil. Skóre se poté již nezměnilo a Doksy si tak z Praskoles odvezly bod. Nejlepšími hráči utkání byli brankáři Lukavský a Kieryk.

Branky: 30. Čihař z pen. – 78. Studený. Rozhodčí: Šnýdr. Poločas: 1:0. ŽK: 1:2. Diváci: 300.

Praskolesy: Lukavský – Smetana, Hrdlička J., Šindelář, Drábek, Hacmac, Čihař, Perman, Žalud, Kadeřábek, Hrdlička P.