BEROUN – KLECANY 3:2

Začátek se hostům povedl na výbornou, když v šesté minutě z první střely na branku skóroval Smíšek. Pak se hosté zatáhli do hluboké defenzivy a často v devíti bránili na hranici šestnáctky. Domácí se přes tento val těžko dostávali, přesto pár šancí měli. Jenže Lundáka, Krále a Ngyuena vychytal výtečný brankář Kelemen. V závěru první půle pak hosté podruhé ohrozili domácí branku a opět z toho byl gól.Tentokrát se při standardce prosadil z voleje Hebnar.

Berounský trenér Hrubeš o půli sáhl ke dvojnásobnému střídání a hned od prvních vteřin druhého poločasu měli domácí výraznou převahu. A během dvanácti minut se dvougólové vedení Klecan rozplynulo. Nejprve poslal Šindler odražený míč k tyči a druhou branku dal Nguyen po krásné uličce od Kličky. Beroun pak měl dost šancí, jenže buď je zazdili, nebo úřadoval Kelemen. Dvacet minut před koncem začal nápor Berouna slábnout, naopak hosté občas předvedli nebezpečný brejk. Na hřišti se také začalo více jiskřit a kdyby rozhodčí vytáhl v některých případech červenou, nikdo by se nedivil. Beroun nakonec dokonal obrat v poslední minutě, kdy při rohu Lundák sraženou střelu poslal patičkou do sítě.

„S prvním poločasem jsem nebyl vůbec spokojen. Nakonec jsme to tam buldočí vůlí dotlačili, i když na koukání to moc nebylo," uvedl trenér Berouna Roman Hrubeš. Pozápasový rozhovor s trenérem Hrubešem najdete v úterním vydání Berounského deníku.

Branky: 52. Šindler, 57. Nguyen, 90. Lundák – 6. Smíšek, 41. Hebnar. Rozhodčí: Pospíšil. Diváci: 100. Poločas: 0:2.

Beroun: Pettík – Smetana, Král (46. Rigo), Vosýnek, Kosnar, Nguyen, Novák Mil., Klička, Lundák, Christov (46. Šindler), Šíma.