Starší: Beroun - Domažlice 2:0

Do dalšího divizního utkání nastoupili Berounští oslabeni o několik hráčů, ať již z důvodu nemoci, zranění, nebo školního výletu. Ve snaze odčinit středeční prohru na Spartě Lvíčata na soupeře vlétla a prvních patnáct minut hosty nepustila za půlící čáru. Z tlaku ale domácí nic nevytěžili a poté přišla z jejich strany hluchá pasáž. Paradoxně pak v jejím průběhu přišel berounský gól. Dobře zahraná standardní situace v podání Zdeňka Jílka totiž vyústila v závar před hostující brankou, ve kterém se nejlépe zorientoval Oldřich Zuska a zásluhou jeho dorážky se Berounští ujali vedení 1:0. Ani po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Lvíčata nadále dobývala branku hostů, kteří spoléhali na rychlé brejky. Domažlice však poměrně zdárně odolávaly i zásluhou dobrého výkonu jejich brankáře, který se vyznamenal především při dělovce Martina Pecha. Definitivní rozhodnutí utkání pak přišlo zhruba dvacet minut před koncem, kdy po rychlé kombinaci vběhl do pokutového území Domažlic Zdeněk Jílek a v následném souboji byl faulován. Nařízený pokutový kop pak s přehledem proměnil Jiří Prokop. V samotném závěru mohl náskok domácích ještě navýšit David Počta, který se po uličce od Martina Pecha ocitl těsně před hostujícím brankářem. Ten ale za svá záda již míč nepropustil a stav 2:0 již zůstal nezměněn. Vzhledem k tomu, že dva největší soupeři Lvíčat ve víkendovém vzájemném utkání remizovali, posunul se berounský celek opět do čela tabulky.

Branky: Zuska, Prokop z pen. Rozhodčí: Hudeček, Klečka, Mázdra. Poločas: 1:0. Diváci: 80.

Beroun: Hejcman - Žáček, Holý, Kruf, Lacina - Lorenc, Prokop, Pipiška, Jílek, Štrougal - Zuska. Střídali: Počta, Pech.

Mladší: Beroun - Domažlice 3:0

Družstvo berounských mladších žáků se konečně dočkalo vítězství, když v souboji o poslední místo se již projevilo zlepšení a diváci se dočkali i branek. Brankář Nejedlý si dokonce připsal vychytanou nulu. Vítězstvím se Berounští odpoutali od posledního místa. Doufejme, že se hoši pokusí v Prachaticích o potvrzení zlepšující se formy.

Branky: Luňáček, Frydrych, Rott. Poločas: 1:0.

Beroun: Nejedlý - Mamula, Luňáček, Šerý, Gabriel - Merhout, Váňa, Mandík, Husák - Rajtr, Frydrych. Střídali: Vávra, Petrbok J., Pohl, Rott.

I.A: Beroun B - Libiš 1:1

Poslední tři utkání prochází berounské béčko herní krizí, přičemž se mu nedaří především v útočné fázi. Dvě minulá utkání Lvíčat ještě výsledkově zvládla, tento souboj s Libiší ovšem nikoliv. I přes tři neproměněné vyložené šance na straně domácích je třeba přiznat, že za bezkrevný výkon si Berounští ani vyhrát nezasloužili. Na hřišti bylo znát, jak moc v koncovce chyběl nemocný Jára Tikovský. Vedení se ujali hosté, když po chybě domácí obrany dorazil odražený míč za záda Sklenáře Zuskin. Hned o minutu později ovšem Tomáš Kraus chytře přehodil brankáře a vyrovnal. Po několika neproměněných šancích na straně berounského béčka pak mohl soupeř rozhodnout v poslední minutě Zuskinem, ale Víťa Sklenář byl proti a šanci zlikvidoval. A tak si soupeř odvezl z Berouna bod za remízu. V sobotu zajíždí berounská rezerva na hřiště druhého Tatranu Rakovník.

Branky: Kraus - Zuskin. Rozhodčí: Švagr. Poločas: 1:1.

Beroun B: Sklenář - Řanda Z., Pech, Kruf, Kraus - Kokeš, Břížďalová, Markvart, Patera - Veselý, Žáček. Střídali: Gart, Řanda M., Počta, Hrdlička.