Vejprnice – Beroun 0:3

I když před zápasem všechny vystrašil déšť, za ideálního fotbalového počasí do zápasu vstoupili lépe hosté z Berouna. Již ve třetí minutě ohrozil branku domácích Martin Kokeš. Poté následoval rohový kop hostů, ale ani tentokrát se skóre neměnilo. Hra se poté soustředila do středu hřiště. V 15. minutě se střelou z dálky prezentoval Ondra Kočvara, následoval rohový kop a další šance hostů. Rohový kop zahrával Martin Pech a na ideální balón si ve vápně naskočil Lukáš „Mrkev“ Markvart a hosté se ujali vedení. Pár minut poté se prosadila Dany Břížďalová a Lvíčata vedla 2:0. V závěru prvního poločasu si hosté ještě vypracovali několik dalších šancí, skóre se ale již neměnilo.

Začátek druhého poločasu se nesl v duchu hry ve středu hřiště, moc šancí na skórování diváci neviděli. Hosté byli lepší, nedařilo se však zakončit. Ve 43. minutě putoval míč ose Švarc – Břížďalová a Kokeš a výsledkem byl třetí gól hostů. V závěru utkání již zadáci hostí nedovolili zvrátit stav utkání, Beroun zaslouženě vyhrál a získal tak cenné tři body do tabulky.