Zprávy z STK a KM

1. Výsledky soutěží:
Výsledky byly schváleny tak, jak již bylo uvedeno (viz internet).

2. Schválené dohody:
OPmlŽA – č.u. 1202 – Loděnice – Rudná – 7.4. 2015 – 17:00 hodin – Loděnice
OPmlŽA – č.u. 1602 – Rudná – Chyňava – 4.5. 2015 – 17:30 hodin – Rudná
OPmlŽA – č.u. 1704 – ČL-U Beroun – Rudná – 11.5. 2015 – 17:00 hodin – UMT (Máchovna)
OPstŽ – č.u. 1305 – Komárov – Zadní Třebaň – 15.4. 2015 – 17:00 hodin – Komárov

3. SOUPISKY:
- STK / KM potvrdila soupisku oddílu: Lochovice

4. Pokuty:
Lochovice – zrušená pokuta STK z 18.3. 2015 (UZ 20.3.) ve výši 100,- Kč

5. POZOR - Lékařské prohlídky:
- viz Soubor předpisů FAČR – Soutěžní řád fotbalu – Náležitosti hráčů – Článek 14

6. FOTBALOVÁ REVOLUCE:
viz odkaz: http://nv.fotbal.cz/isfacr/

7. Jarní část soutěží přípravek:
- rozlosování jednotlivých turnajů k dispozici na webu OFS
Pozn.: finálový turnaj a turnaje o pořadí se budou hrát v termínu 6.-7.6. 2015.
POZOR: pro jednotlivé turnaje přípravek používejte výhradně nové zápisy pro příslušný počet družstev – ke stažení na webu OFS (levé menu – Dokumenty – Zápisy). Při vyplňování těchto zápisů dodržujte (!!!) přiřazená čísla všech oddílů – viz ROZPISY starších resp. mladších přípravek – najdete na webu OFS (levé menu – Dokumenty – Rozpisy) !!!

8. Obnova členství FAČR pro rok 2015:
STK OFS Beroun upozorňuje, aby si kluby ve vlastním zájmu zkontrolovaly členství svých hráčů a funkcionářů.
STK bude provádět kontroly !!!

9. Změny a doplnění v adresáři ml. přípravek:
Karlštejn – Michal Šaman – 737 128 828 – michalsa88@seznam.cz (v adresáři kontakt chybně uveden u Komárova)
Felbabka – Daniel Abrhám – 777 246 879 – DAbrham@seznam.cz

Zprávy z DK

19.3. 2015

ŽÁDOST:
ZEMAN Josef – Komárov – žádosti se vyhovuje – zbytek trestu, tj. 1 soutěžní utkání nepodmíněně se mění
na 1 soutěžní utkání s podmínkou do 30.4. 2015
EHL Vlastimil – Osek – žádosti se vyhovuje – zbytek trestu, tj. 2 soutěžní utkání nepodmíněně se mění
na 2 soutěžní utkání s podmínkou do 30.6. 2015

INFO – sekretariát

1. Oficiální názvy klubů:
Oficiální názvy klubů v souladu s databází FAČR – viz www.ofsberoun.cz

2. Nábor nových rozhodčích:
– OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích. Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese info@ofsberoun.cz

3. INFO:
- pro písemný styk používejte adresu:
Okresní fotbalový svaz Beroun, P.O. Box 112, Okružní 650, Beroun 266 01. Nepoužívejte zkratku OFS !!!
- pro e-mailovou korespondenci používejte výhradně (!!!) adresu: info@ofsberoun.cz

4. NOVÝ JÁCHYMOV - UZAVÍRKA SILNICE:
POZOR - Oddíl Čechie Nový Jáchymov upozorňuje na uzavírku Boháčkovy ulice (část silnice č. 2369 od restaurace na návsi k fotbalovému hřišti) z důvodu realizace kanalizace v obci a to v době od 1.4. do 15.5. 2015. Zároveň upozorňuje na ZÁKAZ VJEZDU z autobusové „točny" k fotbalovému hřišti, kde se začíná s výstavbou ČOV. Doporučený nejbližší příjezd k areálu je ze silnice č. 23617 („křivoklátská" mezi Nižborem a Leontýnem) odbočkou na silnici č. 2369. Parkování automobilů na druhém břehu Habrového potoka podél silnice až k můstku.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Zprávy z KR

Obsazení soutěží:

OFS Beroun - 28. - 29.3. 2015 - úřední začátek v 15:00 hodin

OP 1 5 0 1 Drozdov - Zadní Třebaň so Vlachopulos, Pánek, Krbec
15.kolo 1 5 0 2 Tlustice - Trubín so Kareš, Ducký, Kros
1 5 0 3 Žebrák - Osek so Šnajdr, Egrt, Plecitý
1 5 0 4 Chyňava - Stašov so Špicl J., Špicl M., Blažek
1 5 0 5 Všeradice - Neumětely so Palek, Koldová, Štěpánek
1 5 0 6 Komárov - Chlumec so Bidšovský, Veverka, Janda
1 5 0 7 ČL-U Beroun B - Loděnice B ne 10:15 UMT Sekerka, Vlachopulos, Špivák
III.A 1 5 0 1 Hudlice - Karlštejn ne Knotek
15.kolo 1 5 0 2 Chodouň - Zdice B ne 10:15 Plecitý
1 5 0 3 Lužce - Nižbor B ne Pos
1 5 0 4 Tmaň - Králův Dvůr B so 10:15 Kros
1 5 0 5 Svatá - Vižina ne Blažek
1 5 0 6 Tetín - Vysoký Újezd so Špivák
1 5 0 7 Cembrit - Nový Jáchymov ne 10:15 Mázdra
III.B 1 5 0 1 Újezd - Březová so Hájek
15.kolo 1 5 0 2 Felbabka - Rpety so Pos
1 5 0 3 Podluhy - Chaloupky so Chvátal
1 5 0 4 Praskolesy - Lochovice so Sekerka
1 5 0 5 Všeradice B - Neumětely B ne Koza
1 5 0 6 Hostomice B - Broumy so 14:00 Závora
1 5 0 7 Cerhovice B - Běštín so Bican
KP Hořovicko - Dobříš so 10:15 Ducký, Kotlár, Hájek
dorost

OFS Beroun - 4. - 5.4. 2015 - úřední začátek v 16:30 hodin

OP 1 6 0 1 Zadní Třebaň - ČL-U Beroun B so Koldová, Palek, Pos
16.kolo 1 6 0 2 Loděnice B - Komárov ne Pánek, Krbec, Setnička
1 6 0 3 Chlumec - Všeradice ne Hájek, Mázdra, Špicl M.
1 6 0 4 Neumětely - Chyňava so Šnajdr, Kareš, Bican
1 6 0 5 Stašov - Žebrák so Sekerka, Hájek, Veverka
1 6 0 6 Osek - Tlustice so Mázdra, Vlachopulos, Blažek
1 6 0 7 Trubín - Drozdov ne Palek, Koldová, Štěpánek
III.A 1 6 0 1 Karlštejn - Cembrit so Pánek
16.kolo 1 6 0 2 Nový Jáchymov - Tetín ne Blažek
1 6 0 3 Vysoký Újezd - Svatá ne Špicl J.
1 6 0 4 Vižina - Tmaň so Řevnice Špivák
1 6 0 5 Králův Dvůr B - Lužce so Špicl J.
1 6 0 6 Nižbor B - Chodouň ne 14:00 Bidšovský
1 6 0 7 Zdice B - Hudlice ne Kros
III.B 1 6 0 1 Březová - Cerhovice B so 13:30 Bzová Veverka
16.kolo 1 6 0 2 Běštín - Hostomice B ne 14:00 Plecitý
1 6 0 3 Broumy - Všeradice B ne Šnajdr
1 6 0 4 Neumětely B - Praskolesy ne 14:00 Pos
1 6 0 5 Lochovice - Podluhy so Janda
1 6 0 6 Chaloupky - Felbabka so 13:30 Komárov Blažek
1 6 0 7 Rpety - Újezd so Bidšovský
IV.A 1 2 0 1 Vižina B - Liteň so 13:30 Špivák
12.kolo 1 2 0 2 Mořina - Tetín B ne Chvátal
1 2 0 3 Zdejcina - Chrustenice ne Sekerka
1 2 0 4 Osov - Chyňava B so 13:30 Špicl M.
1 2 0 5 Srbsko - volno
IV.B 1 2 0 1 Stašov B - Libomyšl ne 10:15 Knotek
12.kolo 1 2 0 2 Zaječov - Komárov B so Vodička
1 2 0 3 Lochovice B - Žebrák B ne Koza
1 2 0 4 Osek B - Tlustice B ne Bican
1 2 0 5 Újezd B - Drozdov B ne Závora
OPD 1 2 0 1 Neumětely - Strašice so 13:30 Bican
12.kolo 1 2 0 2 Zaječov - Komárov ne 10:15 Štěpánek
1 2 0 3 volno - Všeradice
1 2 0 4 Zbiroh - Chyňava / Nižbor so 10:15 Plecitý
1 2 0 5 volno - Újezd
OPStŽ 1 2 0 1 Neumětely - Zadní Třebaň / Liteň ne 11:00 Pos
12.kolo 1 2 0 2 ČL-U Beroun B - Komárov pá 17:00 hlášenka Zuska UMT - Máchovna
1 2 0 3 Králův Dvůr B - Praskolesy ne 10:15 Pánek
1 2 0 4 Nižbor - Tlustice / Drozdov ne 11:30 Bidšovský
1 2 0 5 Zdice / Chodouň - Podluhy / Rpety ne 14:00 hlášenka Kros
OPMlŽA 1 2 0 1 Hýskov - Liteň / Zadní Třebaň pá 17:30 Chvátal
12.kolo 1 2 0 2 Loděnice - Rudná út 17:00 7.4. Červenka
1 2 0 3 volno - Hudlice
1 2 0 4 Nižbor - Chyňava pá 17:30 Sekerka
1 2 0 5 Králův Dvůr - ČL-U Beroun B po 17:30 6.4. Chvátal

-pm-