Ústí n. Labem – Beroun 9:1

Před pěti týdny Berounští slavili domácí vítězství 3:2 nad Ústím nad Labem, tentokrát se dle očekávání radovali Lvi, kteří vrátili Medvědům porážku i s úroky. V první polovině utkání Berounští nehráli špatně, jenžě v zakončení neuspěli, naopak favorit zkušeně trestal. Druhá polovina zápasu již přinesla kanonádu favorizovaného Ústí. Hrdinou utkání byl domácí útočník Handlovský, který se blýskl hattrickem a dvěma asistencemi.

Ohlas trenéra Doležala najdete v pondělním vydání Berounského deníku

Branky: 9. Handlovský (Rod, Lev), 10. Alinč (Kovář, Sklenička), 27. Sklenička (Lev), 34. Lev (Rod, Handlovský), 39. Gureň (Pazourek, Handlovský), 43. Handlovský (Gureň, Lev), 44. Třetina, 47. Boháč (Klobouček), 55. Handlovský (Lev, Poživil) - 57. Žalčík (Malý). Rozhodčí: Schmejkal. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Diváci: 2390. Střely na branku: 52:25. Třetiny: 2:0, 3:0, 4:1.

Beroun: Kareš (44. Frolík) – J. Nedvěd, Husák, Soldán, J. Hertl, L. Špelda, Malý, Veselý – Micka, Stromko, L. Vlček – Stránský, Žalčík, Forman - Klhůfek, Poletín, Pavel – Milfait, F. Kučera.