Na poslední hrací den byly naplánovány jen dva zápasy. Nejprve Všeradice změřily síly s vítězem z Loděnic. Souboj těchto mančaftů se musel líbit hlavně příznivcům ofenzivního fotbalu, borci z Loděnice nadělili svému soupeři deset branek a čtyři inkasovali. Definitivní tečku za celým turnajem udělalo střetnutí Tetína a Zadní Třebaně, ze kterého lépe vyšel Ostrovan poměrem 7:0.

Prvenství tedy obhájila Loděnice a to jasným způsobem. Po pěti suverénních výhrách a celkovém skóre 44:8 parta kolem Herejta a Křížka mohla nad hlavu pozvednout pohár pro vítěze. I jedna individuální trofej putuje k zelenobílým a to konkrétně Janu Křížkovi, jenž byl se dvanácti zásahy vyhlášen nejlepším střelcem memoriálu.

Druhou příčku obsadila domácí rezerva, která byla složená převážně z dorostenců. Nad jejich síly byla jen Loděnice (3:7), jinak se skvěle naladili na jarní část sezóny.

Bronzovou placku získal Ostrovan se ziskem devíti bodů. Nepopulární bramborovou medaili si zasloužily Všeradice.

Předposlední pozici obsadil Tetín za výhru 4:2 proti Trubínu. Tabulku uzavřel právě Freyburg, kterému se nepodařilo získat ani bodík.

Výsledky Memoriálu Karla Abraháma 2024:

ČLU Beroun B - FK Všeradice 6:1

AFK Loděnice - Ostrovan Zadní Třebaň 4:1

TJ a SK Tetín - FC Freyburg Trubín 4:2

AFK Loděnice - FC Freyburg Trubín 10:0

Ostrovan Zadní Třebaň - FK Všeradice 5:0

ČLU Beroun B - TJ a SK Tetín 5:2

FC Freyburg Trubín - ČLU Beroun B 1:2

ČLU Beroun B - AFK Loděnice 3:7

FC Freyburg Trubín - Ostrovan Zadní Třebaň 2:3

TJ a SK Tetín - FK Všeradice 1:5

FK Všeradice - FC Freyburg Trubín 4:2

AFK Loděnice - TJ a SK Tetín 12:0

Ostrovan Zadní Třebaň - ČLU Beroun B 0:7

FK Všeradice - AFK Loděnice 4:10

TJ a SK Tetín - Ostrovan Zadní Třebaň 0:7

close Nejlepší střelec turnaje Jan Křížek (vpravo) a Jan Majer s vítěznými trofejemi AFK Loděnice. info Zdroj: AFK Loděnice zoom_in Nejlepší střelec turnaje Jan Křížek (vpravo) a Jan Majer s vítěznými trofejemi AFK Loděnice.