Michal Novák popravil Lety pěti brankami

Králův Dvůr - Kanonáda, jaká se odehrála v neděli v Králově Dvoře, se jen tak nevidí. V utkání, ve kterém místní rezerva hostila Lety padlo dvanáct branek. V hlavní roli se představil domácí útočník Michal Novák, který skóroval hned pětkrát.

31.8.2009

Králův Dvůr B - LetyFoto: DENÍK/Jan Vildmon

Králův Dvůr B – Lety 8:4

Domácí celek předvedl v první půlhodině, jak se mají využívat šance. Ve 30. minutě byl totiž stav 5:1. Nejprve se hlavou prosadil Bláha a poté se krásně z otočky prosadil Novák. Hosté sice díky zaváhání Krejčího snížili, pak ale prostřelil Štěpána Dont a Michal Novák během dalších pár minut dvěma tvrdými střelami završil hattrick. Ve 36. minutě se pak Novák po krásné přihrávce Fulína prosadil počtvrté. V samém závěru první půle hosté snížili na 6:2, když si kličkující Turek vymodlil penaltu a Rosenkranz se z desítky nemýlil. Ve druhé půli se hrál bezstarostný fotbal s šancemi na obou stranách. Hned v úvodu po pěkné akci korigoval hlavou Jůna, pak ale přidal svůj pátý gól agilní Novák a v 67. minutě zvýšil technickým lobem na 8:3 Michal Dochtor. Definitivní podobu dostal výsledek v 80. minutě, kdy Jablonský nadvakrát proměnil své sólo.

Branky: Novák 5, Bláha P., Dont, Dochtor M. – Rosenkranz, Friš, Jůna, Jablonský. Rozhodčí: Říha. Diváci: 50. Poločas: 6:2.

Králův Dvůr: Krejčí – Křesťan (56. Vávra), Choc, Cihelka, Bláha, Fulín (46. Dochtor M.), Frydrych, Kváča, Dont, Novák, Vejmelka.

Autor: Jan Vildmon

31.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

Muž, který zemřel v chatě, se stal obětí vraždy

Známý fotograf bude hostem on-line rozhovoru Berounského deníku.

ON-LINE: Ptejte se fotografa Pavla Palusky

Nejlepší sportovci Berounska vystoupili na pódium

Beroun – Tradiční anketa Nejúspěšnější sportovec roku vyvrcholila znovu v berounském kulturním domě Plzeňka, kde si dali dostaveníčko ti nejlepší. Moderátor Radek Šilhan postupně představil na pódiu sportovce, kterým se v loňském roce nejvíce dařilo.

První sníh, kalamita a s obnaženou hrudí na Sněžku: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 16. ledna 2018.

Zlí „Řepkové“ jsou v každé části i soutěži okresu

Berounsko – Čtenáři Berounského deníku mohou hlasovat na webu Deníku v anketě pro nejlepšího rozhodčího okresu. Vybírat mohou z dvanáctky rozhodčích, kterou nominovaly jednotlivé kluby.