Králův Dvůr B – Lety 8:4

Domácí celek předvedl v první půlhodině, jak se mají využívat šance. Ve 30. minutě byl totiž stav 5:1. Nejprve se hlavou prosadil Bláha a poté se krásně z otočky prosadil Novák. Hosté sice díky zaváhání Krejčího snížili, pak ale prostřelil Štěpána Dont a Michal Novák během dalších pár minut dvěma tvrdými střelami završil hattrick. Ve 36. minutě se pak Novák po krásné přihrávce Fulína prosadil počtvrté. V samém závěru první půle hosté snížili na 6:2, když si kličkující Turek vymodlil penaltu a Rosenkranz se z desítky nemýlil. Ve druhé půli se hrál bezstarostný fotbal s šancemi na obou stranách. Hned v úvodu po pěkné akci korigoval hlavou Jůna, pak ale přidal svůj pátý gól agilní Novák a v 67. minutě zvýšil technickým lobem na 8:3 Michal Dochtor. Definitivní podobu dostal výsledek v 80. minutě, kdy Jablonský nadvakrát proměnil své sólo.

Branky: Novák 5, Bláha P., Dont, Dochtor M. – Rosenkranz, Friš, Jůna, Jablonský. Rozhodčí: Říha. Diváci: 50. Poločas: 6:2.

Králův Dvůr: Krejčí – Křesťan (56. Vávra), Choc, Cihelka, Bláha, Fulín (46. Dochtor M.), Frydrych, Kváča, Dont, Novák, Vejmelka.