Po poločase byl stav nerozhodný 1:1, v druhé půli začaly góly padat, v poslední minutě pečetil vítězství domácích Petr Vondráček. Hosté dohrávali bez vyloučeného Martina Havlíčka z 86. minuty.

Jediné utkání skončilo remízou. Karlštejn remizoval s Tetínem 2:2. Bylo to utkání jen průměrné úrovně, vedené dost bojovně. Tetín díky kopací technice Vlastimila Jandy navázal na remízové výsledky z loňské sezony, když jeden gól dal a na druhý po rohovém kopu ideálně nacentroval na gól Eyemovi.

Velmi rázně vkročil do soutěže celek zdické Olympie, který vyhrál v Neumětelích vysoko 6:0. O formě Šemíků napovídala už jejich generálková prohra v Milíně 0:11. „O tom, že Neumětely prohrály v Milíně takovým rozdílem, jsem před zápasem nevěděl,“ přiznal trenér Zdic Miroslav Porsch.

Na gól se v Neumětelích čekalo půlhodinu, než se trefil zdický Petr Flaks. „Od začátku utkání jsme byli lepším mužstvem a bylo otázkou času, než domácím dáme gól. Do prvního gólu jsme řešili situace zbrkle a chyběla nám taková fotbalová chytrost,“ viděl úvod utkání zdický kouč.

Toho potěšil Pavel Růžička, který se trefil těsně před poločasem a po obrátce přidal ještě dva góly, čímž Zdice vedly o čtyři branky. „Nebudu ale vyzdvihovat některý z Růžičkových gólů. Pro nás je důležitý každý gól, který dáme,“ uvedl Miroslav Porsch.

Olympie po pádu z I. B třídy vstoupila do přeboru velmi razantně. „Spokojený jsem s výsledkem v Neumětelích, ale čeká nás těžký soupeř Nový Jáchymov. Ten nás určitě prověří daleko víc,“ ví dobře kouč Olympie.

Překvapením kola bylo vysoké vítězství Drozdova ve Stašově 5:1, když ještě o poločase byl stav nerozhodný 1:1. Přebor nenudil!