Jen v divizní skupině A bylo v sobotu odloženo pět utkání kvůli nezpůsobilému terénu. Nehrálo se ani divizní utkání v Hořovicích, kde na hřišti leželo více než pět centimetrů sněhu. „Patnáct minut před zápasem bylo rozhodnuto, že se hrát nebude. Šlo o zdraví hráčů," zmínil výkonný ředitel FK Hořovicko Jan Bežó. Podobně na tom v sobotu byly i celky v krajských soutěžích. Sníh nepustil na hřiště fotbalisty Berouna a Loděnice. Zápas ve sněhové vánici si užili fotbalisté Hostomic, kteří dopoledne porazili Maršovice 2:1. Nicméně jen během utkání napadlo na hřiště několik centimetrů sněhu, který ve druhém poločase znemožňoval jakoukoliv kombinaci. Podmínky zkrátka byly minimálně na hranici regulérnosti.

Pár zápasů se nakonec odehrálo i v okresních fotbalových soutěžích. Z okresního přeboru se odehrál jen zápas Karlštejn – Beroun (2:0). Ostatních pět sobotních zápasů okresního přeboru bylo kvůli nezpůsobilému terénu odloženo. Podobně tomu bylo i v nižších soutěžích. V sobotu se odehrálo jen naprosté minimum utkání. Ve III.B třídě nakonec byly odehrány tři zápasy. Vižina prohrála s Cerhovicemi B, Všeradice zdolaly rezervu Zdic a Lochovice si poradily s Běštínem. Zápas Hostomice B – Březová se nehrál, protože na hřišti leželo téměř deset centimetrů sněhu. V Osově sice zkusili zápas s Hýskovem B odehrát, po dvaceti minutách ovšem bylo střetnutí předčasně ukončeno.

V neděli se v okresních soutěžích nehrálo ani jedno utkání. Sportovně-technická komise a komise mládeže OFS Beroun rozhodly, že všechna nedělní utkání budou odložena. O náhradních termínech bude rozhodnuto v nejbližších dnech. Nehrála se také většina nedělních zápasů v krajských soutěžích. Nezpůsobilý terén nepustil na hřiště hráče Cerhovic, Hýskova, i Hořovicka B.

Za zmínku určitě stojí, že v neděli se hrálo v Králově Dvoře utkání ČFL s Chrudimí. „Našlo se patnáct lidí, kteří hřiště odklidili. Nebylo to tak strašné, šlo to poměrně dobře. Musíme poděkovat lidem, že přišli pomoct. Hřiště se nakonec ani nezničilo a my máme strašně důležité tři body," uvedl po zápase s Chrudimí, který vyhráli cábelíci 2:0, trenér Králova Dvora Miloslav Kučera.