Přípravné utkání s divizním Juniorem Praha mají za sebou dorostenci Hořovicka, kteří na jaře sestoupili do krajského přeboru. V prvním poločase poslal Hořovické do vedení Jan Zemánek, soupeř z Prahy po změně stran dokázal vyrovnat. Zápas nakonec skončil remízou 1:1.
Remízou skončil i první přípravný zápas starších žáků Hořovicka. Ti hostili ve Bzové vítěze žákovské divizní skupiny A Příbram B. Hořovičtí měli výškovou převahu, ze které vytěžili několik příležitostí, ujala se ale pouze jedna. Hořovicko poslal do vedení Vlček. Stav 1:0 vydržel až do poločasu. Ve druhé půli začaly domácím docházet síly a hosté se nakonec dočkali zaslouženého vyrovnání. Zápas skončil remízou 1:1. V týmu Příbrami B hrál velkou partii Hlavatý, který je v Příbrami na hostování právě z Hořovicka.