OFS Beroun U12 - OFS Kladno U12 1:1

Výběr OFS Beroun byl oslaben o Rajtra a Švarce z Českého Lva – Unionu Beroun. I bez těchto hráčů podal výběr OFS Beroun proti silnému soupeři bojovný výkon a vybojoval bod. Po bezbrankové první půli se Kladno dostalo do vedení, když se po rohu prosadil Madej. Berounský výběr ovšem nesložil zbraně a následně si vytvořil tlak. Převahu celek OFS Beroun nakonec dokázal přetavit ve vyrovnání, když se po krásném uvolnění prosadil Čonka. Další gól poté již nepadl.

Branky: Čonka – Madej. Poločas: 0:0.

OFS Beroun U13 - OFS Kladno U 13 5:1

Ve starší kategorii se výběr OFS Beroun vybičoval zvláště ve druhém poločase ke skvělému výkonu a smetl soupeře 5:1. Trenéři dali možnost zahrát si všem nominovaným hráčům. Velmi příjemně překvapil hráč FK Králův Dvůr Roman Kalanyos, který byl původně nominován jako náhradník, svým výkonem si ale řekl o místo v základní sestavě, když dal dvě nádherné branky a dokázal, že právem patří do okresního výběru.

V prvním poločase bylo k vidění oboustranné oťukávání. Přesto byl k vidění gól, a to dost nezvyklý, když vysoký centr Františka Rajtra dopadl před brankáře hostů a kuriozně ho přeskočil do sítě. Ve druhém poločase hráči z Berounska a Hořovicka zahráli velmi dobře. Výběr OFS Beroun se prosadil ještě čtyřikrát a dostal se do vedení 5:0. Kladenští zaznamenali čestný úspěch až v samém závěru utkání po střele Kroutila.

Branky: Kalanyos 2, Rajtr, Vodička, Patera – Kroutil. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Vilhelm, Červenka, Slabý.