Už jistě sestupující Hořovicko chtělo získat alespoň nějaké body na půdě zachraňujícího se Benešova. I když domácí byli především v prvním poločase hodně nervózní, trvalý tlak (27 střel, z toho 12 na branku), proměnili gólově až ve druhém poločase.


„To, co jsme zahodili, bylo až neskutečné. Samozřejmě jsem se o půli zlobil a měl tep hodně vysoko," podotkl k prvnímu dějství domácí trenér Pavel Šimáček. „Zradil mě nedoléčený kotník," prozradil kapitán hostů Jan Bežó, který musel předčasně ze hřiště. „Nad vodou nás drží Milan Herco, ten chytil pět tutovek," viděl kapitán už z lavičky.

Hořovicko položil první gól v podání Ibeho, poté již hosté rezignovali, což zlobilo především gólmana Herca, kterého nechali spoluhráči několikrát na holičkách. Nadějí do budoucna bylo nasazení několika dorostenců v dresu hostů.


Den po utkání jednalo vedení klubu. „Ukončili jsme trenérské působení Pavla Aubrechta staršího, kterému děkujeme za odvedenou práci," uvedl člen výboru Jindřich Novotný, který dodal: „Od pátku povede tým a bude ho již připravovat na novou sezonu Pavel Novotný. Není čas na nic čekat, příprava na další sezonu je v létě krátká."

Stejně jako v Benešově svítil i v Praze na Vltavínu po poločase na ukazateli bezbrankový stav. Jenže v 66. minutě se trefil domácí Podzimek, k němuž přidal v závěru druhý gól domácích Mashike.

Oba celky jedou o další body bojovat o víkendu na hřiště soupeřů, Králův Dvůr do Chrudimi a Hořovicko do Záp.