TÁBORSKO B – HOŘOVICKO 1:1

V úvodu se domácí snažili o kombinaci a dařilo se jim držet míč na svých kopačkách. „To je pravda, my jsme začali hodně zataženě a nemohli jsme chytit správný rytmus hry," přitakává Bergerův asistent Roman Šmerhovský a přiznává: „V první půli jsme téměř neohrozili branku." Domácí se také ujali zaslouženě vedení, když pět minut před koncem poločasu vykopl gólman dlouhý míč, Kaufman jej odvrátil do strany, odkud jej ale Krupička vrátil ve skluzu zpět do středu hřiště a tam domácí Mašek využil chvíle ke střele a bylo to 1:0.

„Do druhého poločasu jsme trochu přeskupili řady, když na hřiště šel Štěpnička, Vokáč se tak přesunul napravo," přibližuje poločasovou změnu hořovický asistent. Právě Vokáč z pravé strany pak dvakrát zahrozil. „Pak jsme ale museli opět střídat, když si Žalud natáhl sval, na hřiště musel Pelikán a do středu se tak přestěhoval Šubert," hlásil další změnu Šmerhovský. V 62. min. se právě střídající Pelikán dostal k míči, skvěle načasoval přihrávku lobem na Štěpničku, který zamířil přesně k tyči a vyrovnal na 1:1. „Domácí pak měli ještě jednu šanci, když hlavičkovali z malého vápna nad. Myslím, že remíza je zasloužená, i když jsme v závěru sahali po vítězství," dodává Roman Šmerhovský. Nejprve se dostal do velké příležitosti Pelikán, ale z malého vápna dal nad branku. A dvě minuty před koncem přestřelil snad z metru domácí branku ještě Štěpnička. Utkání tak skončilo remízou 1:1.

Branky: 40. Mašek – 62. Štěpnička.

Sestava FK Hořovicko: Mojžíš – Bežó, Kaufman, Rampa, Krupička (62. Diviš) – Šmíd (46. Štěpnička), Nademlejnský, Žalud (50. Pelikán), Šubert – Vokáč, Kolář. Trenér: Berger.