Mořina předvedla domácím dokonalou lekci z produktivity. Nižboru se nedařilo, dobré možnosti neproměnil a zaostával za soupeřem po všech stránkách.

Od úvodu dost létal míč ve vzduchu, Mořina byla útočnějším a rychlejším týmem. Přesto měli první příležitost domácí, trestný kop ale Halfar poslal do místa, kde stál pozorný brankář Hašek. Velká možnost se zrodila na konci dvacetiminutovky, kdy po centru Chovančíka hlavičkoval ze čtyř metrů neobsazený Šimáček nepatrně vedle. 

Za chvíli už padl gól, kdy po pohledné kombinaci na ose Váňa, Kubín R. st., Matlyak propadl míč na zadní tyč a Jambor jej protlačil do sítě. Poté naběhl do uličky domácí Nejedlý a podél vyběhnuvšího brankáře poslal v jasné šanci mimo. Další možnost Matějky zblokoval obětavě Zýka.

Po obrátce se Chovančík zalekl další brankové příležitosti Nižboru. Na druhé straně prováděl trestný kop Zýka, brankář Chyba dobrým zákrokem vyrazil střelu k tyči. Postupně byl Nižbor častým účastníkem na polovině soupeře. 

Jenže přišel trest do otevřené obrany, Váňa přistrčil Matlyakovi a ten ideálně zakončil. Když pak brankář Hašek pokryl všechny pokusy Nižboru, dočkali se v poslední minutě třetího gólu hosté. K zahrání přímého kopu se postavil Váňa a výstavní střelou trefil horní růžek.

Nejlepší hráč Nižbora: Jakub Beneš, nejlepší hráči Mořiny: Maryan Matlyak, Martin Váňa, Jan Nádr. 

Zápas popsal Ivan Sýkora.