Jak byste zhodnotil utkání v Chomutově?

Je to škoda, protože jsme věděli, kam jedeme - na led druhého, ale chtěli jsme se tady o to poprat a myslím si, že to bylo hratelné.

Dlouho jste drželi pouze jednobrankovou ztrátu, kde se zápas zlomil?

Asi jak jsme šli do oslabení, tam se to zlomilo. Chomutov dal na 4:2 a bylo hotovo. Nebo nebylo hotovo, ale takto zkušené mužstvo už si to pohlídá. Pak už jsme se k ničemu nedostali.

Kde jste viděl největší rozdíl mezi oběma mužstvy?

Jejich mužstvo je zkušenější. Je tam řada extraligových hokejistů a je to na nich vidět. Když dostanou nějaký nešťastný gól, tak se nesesypou a hrají to, co potřebují.

V jednu chvíli na ledě panovala celkem velká nevraživost. Nevyhrotilo se utkání příliš?

Asi ne. Bylo to kvůli tomu, že jsme chtěli ještě něco udělat s výsledkem a snažili jsme se tam jít hodně do brány a oni si hlídali akorát svého gólmana, takže to vše bylo v rámci té hry.

S čím jste přijeli do Chomutova? Bodovat?

Samozřejmě chceme bodovat v každém zápase. Po tom průběhu nás to hodně mrzí. Dřeli jsme tady a makali jsme na sto procent a o to víc nás to teď vše štve.

Na jaké zápasy se nejvíce těšíte? Jaký soupeř je nejzajímavější?

Těžko říct. Samozřejmě tyto mužstva, co jsou nahoře, tak ty hrají dobrý hokej a hraje se s nimi lépe, než když hrajeme někde s týmy ze spodní části tabulky, tam se rveme o každý bod. Tady nemáme co ztratit a hraje se lépe.

Jaké mají v této sezóně Medvědi cíle?

Jít do předkola a pak se uvidí. Určitě se teď zvednout v tabulce a být někde v těch klidných vodách. Nebýt ohrožený tím, že budeme hrát play out.