Vyhráli jste jedno z klíčových utkání. Bylo těžké vyrovnat se s tlakem, že jde téměř o vše?

My skoro o všechno hrajeme od začátku jara. Zatím se při domácích zápasech o to staráme dobře. Zatím se nám to daří udržet. Každý domácí je pro nás šance, abychom dýchali. Zatím se to daří a jsme za to rádi.

Myslíš, že jste tentokrát podali dobrý výkon po fotbalové stránce, nebo za vítězstvím stojí především bojovnost?

My jsme věděli, že Dukla bude fotbalovější a musíme tam dát veškeré nasazení a bojovnost. Domácí prostředí nám dodává takové sebevědomí, že jsme schopní tu porazit i fotbalově lepší mančaft. Takže toto vítězství bych hodně přičetl bojovnosti.

Vstřelil jsi hodně důležitý gól z penalty. Věděl jsi předem, kam míč pošleš, nebo ses rozhodoval až na poslední chvíli?

Je to už několikátá, asi dvanáctá penalta. Kopu ji na stejné místo. I když tam brankář jde, tak když je to dobře a prudce kopnuté k tyči, tak si myslím, že nemá šanci. Věděl jsem předem, kam to budu dávat.

Závěr zápasu byl hodně hektický. Petr Větrovský dostal v 81. minutě červenou kartu, v následné strkanici ses objevil i ty. Co se tam stalo?

Byl tam jasný faul na hráče Dukly, pak tam Větrák (Petr Větrovský – pozn. red.) nějak dojel, za což měla být karta. Přiběhl tam vyšší hráč Dukly, který do něj strčil. Já jsem tam neměl chodit, bohužel. Bylo to vyhecované. Už se mi to jednou stalo, neměl jsem tam chodit. Ale zase to samé udělal on Větrákovi, který byl o hlavu menší.

Posledních deset minut bylo hodně hektických, Dukla měla velkou převahu, ale poprali jste se s tím hodně dobře a soupeře jste do velké šance nepustili.

Nějakým způsobem se nám to daří držet, dobře se zastupujeme. Máme teď celkem organizovanou obranu. Pomáhá nám v tom záloha, což na začátku sezony zvlášť venku nebylo. Teď to docela jde, pomáhá nám v tom i brankář, který za námi hraje jakoby libero. Těším se, až se vrátí Pavel Kolařík, který je zraněný, a doplní tu řadu. Myslím, že záchranu máme docela dobře rozehranou.