„Byl to jak se říká zápas o záchranu. My jsme měli možnosti v prvním poločase, ve druhé části nedali zase domácí své vyložené šance. Bylo to se vším všudy,“ hodnotil úspěšný střet na Doubravce trenér hostů Jaromír Mysliveček.

Podle něj hrálo mužstvo nesmírně obětavě a na hranici svých možností. „Teď jsou kluci hotoví. Soupeř byl kvalitní a potvrdilo se, co jsem říkal: Doubravka má silné mužstvo, jenže nedala gól. My ano a to dost duel ovlivnilo. Stáhli jsme se a oni šli pořád do plných,“ pokračoval Mysliveček.

Doubravka byla pořád nervóznější, s narůstajícím časem stále nebyla schopna překonat fantasticky chytajícího Molnára. „Chytal nám vynikajícím způsobem, byl to asi jeho životní zápas. Ale musím říct, že celé mužstvo bylo obětavé a všichni zaslouží pochvalu. Jen škoda, že jsme nedali druhý gól. Bylo by to trochu klidnější. Závěr už byl hodně hektický, poslední dvě minuty útočil i brankář. Bylo to tak, jak to má být,“ usmíval se první muž lavičky Hořovicka a dodal, že jeho mužstvo bylo tentokrát šťastnější.

„My jsme spokojeni s body, o hře nebudeme mluvit. Jeli jsme sem uhrát dobrý výsledek. Povedlo se nám dát brzy gól a pak jsme to celý zápas drželi. Ještě mi to pořád nedošlo, co jsme dokázali. Pořád si říkám, že před sebou máme ještě zápas, ale jsme i pro nadcházející sezonu v divizi a to je důležité,“ dodal Mysliveček.