Domažlice – Hořovicko 4:1

Chodové začali náporem a ve 12. minutě Havlíček uvolnil Mužíka, jehož střela ke vzdálenější tyči znamenala vedení domácích. Dobrou šanci měl poté ještě Bauer, ale postupně začali přebírat iniciativu hosté, kteří se také dočkali vyrovnání. Větrovský prošel domažlickou obranou a osamocený Veselý pohodlně srovnal na 1:1. „První poločas jsme hráli dobře. Sice jsme dostali gól, ale vyrovnali jsme. O poločase jsme byli povzbuzeni z nerozhodného stavu. V kabině jsem upozorňoval hráče na momenty, které mohou rozhodnout. Jenže druhý poločas byl o něčem jiném,“ uvedl trenér Hořovicka. Na hostech se možná projevila únava, protože absolvovali třetí utkání během sedmi dnů. „Mužstvo po pauze odpadlo,“ podotkl Mysliveček.

Domažlice posílily do druhé půle ofenzivu a hned v první minutě byl ve vápně faulován Mužík, ale penaltu Leitla brankář Krejčí chytil. Vzápětí Leitl trefil tyč, ve 49. minutě ale šli domácí přece jen do vedení, když se po rohu trefil hlavou Tesař. V 63. minutě mohl vyrovnat ve skluzu Nademlejnský, Mleziva byl však na místě. Skóre se za chvíli měnilo na druhé straně, když přihrávku Leitla poslal do sítě střídající Donko. A další střídající hráč Staněk uzavřel účet utkání po minutovém pobytu na hřišti střelou z voleje. „Ve druhé půli nás smetli. Trenér domácích říkal, že jsme si takový výsledek nezasloužili, ale na to se nehraje. Hra nebyla špatná, ale nebyli jsme nebezpeční,“ poznamenal trenér Mysliveček, který zmínil, že Hořovicko přijelo k utkání v značně kombinované sestavě. „Měli jsme mužstvo oslabené o pět hráčů základní sestavy, ale to není výmluva. Góly jsme dostali po hrubých chybách obrany,“ zmínil trenér Hořovicka, kterého mrzel výsledek utkání. „Ve druhém poločase jsme odpadli a bohužel takhle to dopadlo. Jsem zklamaný z herní discipliny,“ dodal trenér Hořovicka.

Branky: 12. Mužík, 49. Tesař, 67. Donko, 83. Staněk – 39. Veselý. Rozhodčí: Hrabovský. ŽK: 2:2. Diváků: 550. Poločas: 1:1.

Hořovicko: Krejčí – Sklenář, Kaufman, Novotný, Šmíd – Bežó, Větrovský (73. Rak) – Keckstein (65. Kadeřábek), Nademlejnský, Šubert – Veselý (85. Hruška).