V Karlštejně se střetl čtvrtý s pátým celkem tabulky. Domácí v zápase jednoznačně dominovali a Chyňava dostala nakonec tvrdou lekci. Karlštejnští soupeře deklasovali 4:0, jejich vítězství přitom mohlo být i vyšší.

Tři body si připsaly i Všeradice, které vyhrály na půdě nevyzpytatelných Lužců. Nejvyšší vítězství kola zaznamenala rezerva Loděnice, která nadělila Vižině devět branek. Zelenobílí se dokázali brzy dostat do vedení. Vižina sice odpověděla a dokázala vyrovnat, jenže to bylo od domácích vše. Hosté přidali do půle dva góly a po změně stran se prosadili hned šestkrát. Hattrickem se blýskl Vaněk, který dokázal čistý hattrick vtěsnat do šesti minut.

Karlštejn – SK Chyňava 4:0 (2:0), branky: Vyterna, Ždárský, J. Kučera, Maleček, diváci: 70, rozhodčí: Fischer. Vižina – AFK Loděnice B 1:9 (1:3), branky: Moravec – Dragoun 2 (1 z pen.), Vaněk 3, Mráz 2, Bělecký 2, diváci: 50, rozhodčí: Plecitý. VČS Tmaň – Vysoký Újezd 2:3 (0:2), branky: Piskáček, Červenka – Dufek, Kajl, Sedlák z pen., diváci: 40, rozhodčí: Kušo. SK Nižbor – SK Cembrit Beroun-Závodí 0:2 (0:2), branky: Novotný 2, diváci: 120, rozhodčí: Kareš – Bidšovský, Knotek. Lužce – Durisol Všeradice 2:3 (1:2), branky: Tolma, Dušek z pen. – Linhart, Urban, Bouček, diváci: 50, rozhodčí: Vodička. FK Svatá – Hudlice 1:3 (1:2), branky: Kvasnička – Svoboda, Kočí, Vostárek, diváci: 70, rozhodčí: Závora. Srbsko – FC Liteň 2:2 (1:1), branky: Smrčka, Burian – Berka, Šindler, diváci: 110, rozhodčí: Koza.

Ve šlágru se radoval Cembrit

Nižbor – Výsledky nižborských fotbalistů z přípravy, kdy mimo jiné dvakrát vysoko porazili soupeře z okresního přeboru, dávaly tušit, že ve šlágru budou mít zřejmě navrch domácí. Navíc Cembrit musel před zápasem řešit problémy se sestavou. Jenže nakonec slavili vítězství právě hosté.

Nižbor – Cembrit 0:2

Takový vývoj šlágru úvodního kola těžko někdo očekával. Za celý první poločas domácí vůbec neohrozili brankáře hostů, který permanentně mrznul. Naopak domácí Bednář byl v neustálém zatížení. Do třicáté minuty mohl být stav klidně 0:5. Zápas hodně ovlivnila devátá minuta, ve které D. Novotný vyslal neskutečný projektil téměř z pětadvaceti metrů a míč zapadl do šibenice. Tentýž hráč pak přidal ve 23. minutě druhou branku hostů, když střelou podél brankáře zakončil únik z poloviny hřiště. Poté měli hosté několik šancí, ale Konopáč neuspěl a D. Novotný vyslal z pěti metrů na domácí branku slabou střelu. Po změně stran se Nižbor výrazně zlepšil. Hosté se soustředili především na udržení výsledku, navíc museli kvůli zranění vystřídat tři hráče.

Zřejmě klíčový moment přišel po hodině hry. To Cembrit přežil bez úhony dvě tutovky Nižbora, kdy nejprve zachránilo hosty břevno a vzápětí hlavičkoval Kučera ze tří metrů mimo branku. Tlak Nižbora sice narůstal, nervozita hráčů ale domácím nedovolila korigování výsledku. Proti byl i brankář Červený, který své spoluhráče podržel. Šlágr skončil vítězstvím hostů a divákům se musel líbit. Utkání mělo nasazení, obětavost a k vidění byly tvrdé souboje hráčů, rozdílná strategie laviček, i špičkový výkon trojice rozhodčích.