"Komplikace to určitým způsobem je, ale nějak se s tím vypořádáme. Není to každou středu," nedělá berounský trenér Roman Hrubeš vědu z časného výkopu.Kvůli němu si hráči museli ve svém zaměstnání či studiu vyjednat volno, aby stihli odjezd týmu v 11 hodin. „Nebyl s tím problém, takže bychom mohli být relativně v plné síle," mne si kouč ruce s tím, že do sestavy by se dokonce mohli vrátit alespoň dva ze tří hráčů (Vopěnka, Bureš, Pobiš) absentujících ve víkendovém utkání kvůli viróze. To spolu s aktuální slušnou formou dává v tabulce osmým hostům před výkopem dostatek sebevědomí. 

„Čekám dobrý zápas, protože soupeř je fotbalový, což by nám mohlo vyhovovat. Každý zápas chceme vyhrát a s tím pojedeme i do Ovčár, i když je to trochu odvážné. Ale šlapeme dobře. Věřím, že předvedeme dobrý fotbal a máme šanci na body," nevzdává se předem Roman Hrubeš. Pro tři body si ale s nemenší vervou půjdou také domácí, kteří v předešlých pěti kolech jen vítězili.

Ani pro ně by podle hrajícího trenéra Jana Studeného neměla být hodina výkopu na překážku. Drtivá většina kádru navíc má zkušenosti se středečními termíny z ČFL.
„Co jsem se kluků ptal, tak by to měli mít v práci domluvené, možná bude chybět nějakej mladej, uvidíme na dnešním (včerejším) tréninku. Pro zranění nebude Tříška, jinak snad problém nebude," prozradil Studený, podle kterého by se úskalí „anglického" týdne mohlo projevit až v sobotu. „To už bude třetí zápas během týdne, ale snad to zvládneme." Středečního soupeře Ovčárští v žádném případě nepodceňují. „Zpočátku sezony dostávali příděly. Pak ale udělali nového trenéra i hráče na hostování a zvedli se. Nebude to nic jednoduchého."