Lány – Loděnice 3:5

Od úvodní minuty byli zelenobílí aktivnější a rychlými akcemi se pokoušeli přehrát domácí obranu. V 7. minutě akce hostů gólem ještě neskončila, vzápětí pak branka Loděnice nebyla uznána kvůli údajnému ofsajdu. V 10. minutě se ale již hosté radovali, když nejzkušenější loděnický hráč Dostál pohybem oklamal obránce a střelou podél brankáře otevřel účet zápasu. Loděnice mohla svůj náskok i navýšit, střelu Herejta ale vyrazil Haužvic na roh. Ve 20. minutě domácí z první akce vyrovnali, když se po trestném kopu na zadní tyči prosadil Vejražka.

Hosté pak vypadli z tempa a přizpůsobili se hře domácích. Ve 29. minutě Lány šly do vedení, když přísně nařízenou penaltu Dudášik bezpečně proměnil. Hosté po chvilce vyrovnali. Po centru Křížka kanonýr Herejt nedal brankáři šanci – 2:2. Ve 39. minutě pak hosté šli do vedení, když Kovačova kolmice přesně našla rozběhnutého Herejta, který přízemní střelou poslal míč do sítě.

Hned na začátku druhé půle přidali zelenobílí pojistku. Střela Mráze z trestného kopu prošla skrz zeď za záda překvapeného brankáře – 2:4. Lány pak mohly zápas zdramatizovat, Vácha ale překopl prázdnou branku. Gólu se domácí dočkali až v 54. minutě, kdy rozhodčí po srážce hlavičkujícího Mráze s Reichlem nařídil desítku, kterou Dudášik opět proměnil – 3:4. Drama se ale nekonalo. Domácí se do šance již nedostali, naopak Loděničtí jich hodně spálili. Herejt nastřelil brankáře, Horel pak branku přestřelil a gól nepřinesla ani šance Nováka. V 80. minutě pak byl v pokutovém území sražen Horel, ale tentokrát píšťalka rozhodčího zůstala němá. Konečná pojistka zelenobílých přišla až v 89. minutě, kdy Herejt uvolnil Horela, který protlačil míč přes zásah Haužvice do sítě – 3:5. Nastavení už na výsledku nic nezměnilo, a tak se zelenobílí mohli po delší době radovat ze zisku tří bodů.

Dosažený výsledek je pro domácí celek ještě lichotivý, neboť je dlouho držely ve hře přísné pokutové kopy a na druhé straně loděničtí hráči hodně šancí zahodili.

Loděnice: Miška Mir. - Frydrych, Kovač, Pospíšil J., Baštář - Mráz, Dostál, Novák, Křížek (89. Vyskočil) - Herejt, Horel