V půl jedenácté vyběhne na trávník Olympie Březová celek Hořovicka. Tomu se nepovedl domácí divizní zápas s Dobříší a na Sokolovsku bude usilovat o kýžený bodový zisk.

To březovský kouč Petr Peterka chce navázat na tříbodový zisk z Mariánských Lázní. „Chceme výhru samozřejmě potvrdit, aby náš úspěch na hřišti soupeře získal váhu,“ říká kouč Olympie. Bude se však muset obejít bez vykartovaného Vůjtěcha, na hřišti bude opět chybět jeden z dvojice bratrů Peterků – Petr.

Díky nedělnímu termínu ale bude Březové zřejmě k dispozici David Vaněček. „Soupeře moc neznáme, poslední tři zápasy venku prohráli, ale doma dokázali porazit Karlovy Vary,“ upozorňuje na sílu Hořovicka březovský Petr Peterka.  „Je možné, že v sestavě dojde k přeskupení,“ přemítal v týdnu trenér Hořovicka Pavel Novotný, který musí oželit neúčast distancovaného Beža.

Od 14 hodin nastoupí ke třetiligovému utkání Králův Dvůr. Cábelíci zamíří na hřiště nováčka České fotbalové ligy Brozan. Sokol postoupil coby vítěz divizní skupiny B.

Brozany jsou na desátém místě tabulky a v minulém kole podlehly Zápům na jejich hřišti 2:4. „V posledních zápasech dostáváme zbytečně moc gólů, musíme být mnohem koncentrovanější a důslednější,“ uvedl manažer Brozan Ján Kudlička. Králův Dvůr by však měl potvrdit roli favorita a upevnit si postavení blízké čelu třetí ligy.

Ilustrační foto.
Za výzdobu a advent utratí města statisíce