Místo turnajového zápasu nakonec Králodvorští změřili síly s divizním celkem Roudnice na Labem. Tento zápas nakonec přinesl doslova střelecké dostihy. Diváci viděli sedm branek.

Králův Dvůr – Roudnice 4:3

Cábelíci vstoupili do utkání hodně aktivně a z převahy brzy vytěžili dvoubrankové vedení. Králodvorští proměnili dvě standardky, které kopal Victor, když míč za záda brankáře Tulise dopravili Fulín a Kyklhorn. „„Prvních deset minut jsme doslova prospali, za což nás soupeř oprávněně potrestal,“ uvedl roudnický asistent trenéra Pavel Dohnal. S postupem času ovšem cábelíci polevili a Roudničtí po pěkných akcích a střelách Medka s Lukáškem vyrovnali na 2:2. „Vedli jsme 2:0, ale nechali jsme si dát dvě zbytečné branky. Asi to odpovídalo tomu průběhu,“ zmínil králodvorský trenér Miloslav Kučera. V závěru prvního poločasu cábelíci šli opět do vedení, když se při standardní situaci prosadil Trantina. Stav 3:2 pro Králův Dvůr pak vydržel až do přestávky.

Hned po změně stran ovšem Roudnice vyrovnala, když se po rohu Lukáška prosadil Obrtlík. „Nějaké akce jsme pak nedotáhli a Králův Dvůr před koncem udeřil počtvrté,“ zmínil roudnický asistent trenéra. O vítězství Králova Dvora nakonec rozhodl útočník Veselý. „My jsme měli v sobotu zápisné, takže jsme celý den měli v takovém přátelském duchu. Nastoupilo vlastně dvacet hráčů a všichni si zahráli. Odehráli jsme to v takové vyloženě přátelské atmosféře,“ podotkl trenér Kučera, který z předvedené hry ani z faktu, že Králodvorští inkasovali tři branky, nedělá žádné závěry. „Dostali jsme hodně branek, ale zase jsme o jednu více dali. Říkal jsem, že kdybychom doma v soutěži vyhrávali 4:3, tak všichni musí být spokojení,“ dodal Kučera.

První jarní mistrovské utkání Králova Dvora se rychle blíží. Cábelíci ovšem ještě mají na programu dva přípravné zápasy. Již dnes od 19 hodin se v Berouně Na Máchovně utkají s celkem Rokycan. V neděli od 13.30 hodin se pak vydají na půdu Horních Měcholup, kde sehrají s místním divizním celkem generálku.

Branky: Fulín, Kyklhorn, Trantina, Veselý – Medek, Lukášek, Obrtlík, poločas: 3:2.

Králův Dvůr 1. pol: Kudrna – Procházka, Brhlík, Machovec, Pavlík – Trantina, Tlustý, Victor – Kyklhorn – Zelenka, Fulín.

Králův Dvůr 2. pol: Kudrna – Procházka, Svoboda, Frydrych, Pavlík – Himl, Sabou, Sklenář – Řehoř – Veselý, Juninho.

Roudnice: Tulis – Slavíček (46. Putík), Šmidrkal, Obrtlík, Lukášek (60. Dolejška) – Drhy, Pohořelý, Medek, Brandejs – Kuchař – Bukač (46. Ali).