„Utkání bylo bojovné a myslím, že o osudu rozhodla branka, která byla trochu šťastná,“ uvedl asistent trenéra Cerhovic Kubíček ke gólu Vonáska. „To rozhodlo o dalším vývoji utkání. Oni neměli sílu zvláště v útočné fázi to zvrátit,“ podotkl Kubíček.

Cerhovice poté ve druhém poločase zvýšily na 2:0 a soupeře do šancí příliš nepouštěly. „V obraně máme zkušeného Grunda, který si to dobře organizuje. Útočníci soupeře se moc do šancí nedostávali,“ podotkl Kubíček. „Jejich snaha končila většinou u velkého vápna,“ dodal cerhovický asistent trenéra, který si pochvaloval i výkon rozhodčích. „Byli dobří, kéž by tomu tak bylo i v dalších zápasech,“ uvedl Kubíček.

Trenér Oseku nemohl být po zápase spokojen. „Nevyšlo nám to. Po nerozhodném poločase se možná zdálo, že jsme měli trošku navrch, ale my máme prostě neúspěšnou koncovku. Ale to není jen o dnešním zápase,“ uvedl trenér Plecitý, který dodal, že hostům chyběl Petr Čížek. „Na to bych neúspěch nesváděl,“ uvedl trenér Oseku, kterému je jasné, co rozhodlo. „My nejsme schopní vstřelit gól, i když šance tam jsou. Soupeř byl bojovnější, měl větší hlad po vítězství a první gól byl tak trochu šťastný,“ zhodnotil zápas Plecitý.