Beroun – Tn. Rakovník 3:0

Domácí fotbalisté si od samého začátku vynutili výraznou převahu, ze které ale dlouho nedokázali nic vytěžit. Hosté byli víceméně neškodný, brankář Kučera byl bez práce. Berounští se nakonec dostali do vedení z penalty. V šestnáctce byl evidentně faulován kapitán Klička a rozhodčí bez otálení ukázal na značku pokutového kopu. Desítku pak proměnil Němec.

Do druhé půle šli Berounští s cílem aktivně soupeře napadat, neotevírat ale zbytečně hru. Tato taktika slavila úspěch. Rakovník se nedokázal dostat k ohrožení domácí branky, naproti tomu Berounští se stále častěji objevovali v šestnáctce Tatranu. Hájek dokázal v šestnáctce obejít tři protihráče, finální přihrávka na Kličku, který by dával do prázdné branky, se mu ale nepovedla. Po další pohledné akci se pak dostal do šance Klička, který ale na gólmana hostů nevyzrál. Pojistku domácím nakonec zajistil Němec, který parádní ranou z pětadvaceti metrů poslal míč do šibenice. Hosté se na odpověď nezmohli. V závěru utkání sice Tatran měl jednu šanci, hlavička ale směřovala přímo do náruče Kučery. Poté ještě Beroun stihl přidat třetí branku. Dorostenec Počta byl na hřišti snad jen deset vteřin, když po rohu usměrnil míč do branky a mohl se tak radovat ze svého premiérového gólu mezi dospělými.

Branky: Němec 2 (1 z pen.), Počta. Rozhodčí: Chovanec. Poločas: 1:0. Diváci: 100.

Beroun: Kučera – Smetana (Rigo), Vlček, Vopěnka, Sajner – Němec (Petráš), Klička, Pobiš, Černý – Michalík (Počta), Hájek