Drozdov – Nový Jáchymov 4:0

Vzácně vyrovnaný první poločas nabídl šance ke vstřelení gólu oběma družstvům. Jenže jak domácí, tak i hosté řadu příležitostí nevyužili. Ale i tak blíže ke gólu byli hosté, když se Cimpa ocitl sám před brankářem Kebrlem, ale ani na dvakrát ho nedokázal překonat. Rovněž domácí Hatina ve vyložené pozici otálel tak dlouho, až o míč přišel. Ve 37. minutě to zavánělo gólem v domácí síti, když se nádherná střela Kroba odrazila od břevna zpět do hřiště. V samém závěru poločasu pak měl domácí Opatrný gól na kopačkách, branku ale těsně minul.

Druhý poločas byl bohatý na góly. Ale ty padaly jen do sítě hostů. Na dvou z nich se Jáchymovští sami podíleli. Nejprve se ale dostali hosté do šance, Krobova prudká střela ale mířila těsně nad břevno. Ve 48. minutě se diváci nestačili divit, co hosté vykouzlili za hrubku. Malá domů asi ze třiceti metrů brankáře Juppu natolik překvapila, že skončila gólem. Pak se sice šance střídaly na obou stranách, ale více štěstí měli domácí. Centr z pravé strany doklepl do sítě Mantlík a Drozdov vedl 2:0. Hosté se ani po této brance nepoložili, snad jim scházelo i trochu štěstí. Zvláště v 67. minutě odvážný zákrok brankáře Kebrleho zabránil jistému gólu. V 75. minutě domácí zvýšili vedení, když střela Vodičky s pomocí teče obránce skončila za zády bezmocného Juppy. Sympatické od hostů bylo, že nepřestali bojovat. Tentokrát se ale jejich hvězdy Krob a Spurný střelecky neprosadily. Výsledek dostal konečnou podobu v 88. minutě, kdy učebnicovou akci zakončil asi nejlepší hráč domácích Švarc – 4:0.

Drozdovu zachytal skvěle brankář Kebrle, středové řadě dominoval Robert Kuška. Ale i ostatní domácí hráči se zasloužili o vítězství, které je pro hosty dost kruté. Drozdov si ale přesto vítězství zasloužil. K hladkému průběhu utkání pomohli i rozhodčí Mázdra, Chvátal a Červenka.

Branky: vlastní, Mantlík, Vodička, Švarc. Poločas: 0:0. Diváci: 120. Rozhodčí: Mázdra – Chvátal, Červenka. ŽK: Mašek, Sýkora, Novák J., Opatrný.

Drozdov: Kebrle – Palek Šimon, Sládek, Štochl, Mantlík, Kuška R., Spurný, Švarc, Hatina (Vodička), Pergl, Opatrný.

Nový Jáchymov: Juppa – Cihelka, Mašek, Sýkora, Spurný, Cimpa, Krob, Krumphanzl (Zíma), Pém, Zábranský, Novák Jiří (Havel).