Do 28. 2. probíhá řádný termín pro prodloužení členství ve FAČR pro rok 2018. Vzhledem k nároku na přidělení dotací je nutné členství zaplatit v tomto termínu, tedy pouze do 28. 2. 2018. Kvůli zásadnímu faktu, kdy je rozhodující datum připsání částky za členství na účet FAČR, doporučujeme tyto příspěvky uhradit nejpozději do 26. února. Své členství si prodloužíte jednoduše – zaplacením členského příspěvku. Platební údaje k úhradě příspěvku si můžete nalézt na is.fotbal.cz.

Členský příspěvek je možné uhradit individuálně skrze platební bránu PayU v Informačním systému nebo bankovním převodem. Klub může zaplatit členské příspěvky za více svých členů naráz, a to díky nástroji Hromadná platba.

Aktuální stav vašeho členství je možné sledovat na is.fotbal.cz. Platné členství pro rok 2018 ukazuje zelené označení u jména hráče v databázi, kterou lze nalézt na is.fotbal.cz.

Losovací aktiv přípravek je na programu ve středu 7. března na OFS Beroun. Mladší přípravka má začátek v 16 hodin, starší přípravka v 16:30 hodin.
Všechny oddíly, které budou pro jarní část sezony v OP mladších žáků (obě skupiny) pro domácí zápasy požadovat obsazení rozhodčími, zašlou tento požadavek na mejlovou adresu info@ofsberoun.cz nejpozději do středy 28. března.

OFS Beroun žádá všechny kluby, aby si zkontrolovaly své údaje na oficiálních stránkách OFS Beroun (levé menu – kluby – detail klubu). Případné (a také každé další) změny či doplnění oznamte na mejl svazu.

Pro triatlonistu Romana Procházku byl jeden z největších sportovních zážitků účast mistrovství světa v dlouhém triatlonu na Havaji.
Roman Procházka: Na triatlon se musíte psychicky připravit