Vedoucí Cembrit hostil osmou Tmaň. Hosté sice utrpěli debakl, předvedli ale dobrý výkon. Tmaň v utkání vystavěla před vlastní šestnáctkou pevnou hráz ze šesti hráčů a domácí se přes tuto obranu dostávali jen velmi těžko. K vidění byly i oboustranně tvrdé souboje. Cembrit poslal v 17. minutě do vedení Landa, který vybojoval míč a zblízka překonal brankáře. Domácí se pak přizpůsobili hře hostů a nezvykle často tak létal míč vzduchem. Ve 36. minutě mohlo být vyrovnáno, střelu Lukáše Fialy ovšem brankář Červený robinzonádou vyrazil. V poslední minutě první půle pak Cembrit přidal pojistku. Střelu Konopáče sice Budín zázračně vyrazil, dobíhající Landa ale propasíroval míč do sítě.

Po změně stran pak Cembrit přidal další dvě trefy. V 57. minutě D. Novotný poslal z 22 metrů míč do horního rohu branky a v 78. minutě po nejhezčí akci zápasu po centru Novotného hlavou upravil na konečných 4:0 Sládek. Další stoprocentní šance Novotného a Bláhy vychytal nejlepší hráč hostů brankář Petr Budín.

Zajímavý zápas se hrál ve Všeradicích, kam přijel celek Nižbora. Střetnutí druhého se třetím celkem tabulky zaslouženě vyzněl pro domácí. Všeradice vítězily ve většině soubojů, dobře zabezpečovaly obrannou fázi a v pravou chvíli dokázaly zaútočit i v pěti hráčích. Naproti tomu Nižbor zklamal, jako by úplně zapomněl hrát fotbal. Hostům vázla souhra, útok jakoby neexistoval. Mladý Lukeš a Hybš na všechno sami nestačili. Domácí pečlivě čekali na chyby soupeře a dočkali se v 25. minutě, kdy neobsazený Šebek hlavičkou poslal přetažený rohový kop do sítě. Pojistku pak Všeradice přidaly v 60. minutě, když jarní posila z Prahy Lajtl ve skluzu propasíroval míč pod tělem brankáře do sítě. Všeradice se tak posunuly na druhé místo.

I ve druhém jarním mistrovském utkání inkasovala poslední Vižina devět branek. Tentokrát se na tomto přídělu podílel především Ondřej Kail, který zaznamenal hned šest přesných zásahů. Vysoký Újezd nakonec vyhrál 9:2.

Podruhé na jaře vysoko vyhráli fotbalisté Karlštejna. Ti před parádní návštěvou deklasovali Srbsko 4:0. Po vyrovnaném prvním poločase hosté rozhodli o své výhře po změně stran, kdy navíc neproměnili penaltu. Hladké vítězství zaznamenala i rezerva Loděnice, která si bez problémů poradila s Chyňavou.

Srbsko – Karlštejn 0:4 (0:1), branky: Hrabal 2, Kučera, Beneš, diváci: 145, rozhodčí: Špicl. FC Liteň – FK Svatá 1:4 (0:0), branky: Leftl – Pergl, Vůjta O., Suchý, Bartoníček, diváci: 50, rozhodčí: Vodička. Hudlice – Lužce 0:2 (0:1), branky: Fatka, Kratochvíl, diváci: 60, rozhodčí: Plecitý. Durisol Všeradice – SK Nižbor 2:0 (1:0), branky: Šebek Stanislav ml., Lajtl, diváci: 70, rozhodčí: Kros. SK Cembrit Beroun-Závodí – VČS Tmaň 4:0 (2:0), branky: Landa 2, Novotný D., Sládek, diváci: 100, rozhodčí: Vlachopulos A. Vysoký Újezd – Vižina 9:2 (4:1), branky: Kail 6, Sedlák, Duffek, Havlíček – Moravec, Zíma, diváci: 60, rozhodčí: Pos ml. AFK Loděnice B – SK Chyňava 4:1 (2:1), branky: Aduwa 2, Dragoun, Lukačovič – Pivoňka, diváci: 60, rozhodčí: Pos ml.

 1. Cembrit⋌ 15 13 ­1  1 44:7  40

 2. Všeradice⋌ 15 11 0 ­ 4 41:18 33

 3. Nižbor⋌ 15 10 1­  4 45:18 31

 4. Karlštejn⋌ 15  9 2  ­4 31:18 29

 5. Loděnice B⋌ 15  8 0  7­ 42:28 24

 6. Chyňava⋌ 15  6 5 ­ 4 32:26 23

 7. Hudlice⋌ 15  7 2 ­ 6 28:22 23

 8. Tmaň⋌ 15  ­6 2  7 33:31 20