Nižbor - Stašov 4:3

Hosté vstoupili do zápasu náporem a již v 8. minutě se dostali do vedení, když sérii chyb domácích potrestal Loubr. I v následných minutách mělStašov více ze hry, několik dalších šancí ale hosté neproměnili. Po dvaceti minutách mohli domácí vyrovnat. David M. postupoval sám na branku, brankář Bednář ale jeho střelu vyrazil na roh. Poté byla k vidění vcelku vyrovnaná hra. V závěru prvního poločasu předvedl Stašov dvě velké hrubky v obraně a domácí nemilosrdně trestali. Nejprve vyrovnal ve 39. minutěDavid P. a po chvilceposlalNižbor do vedení DavidM.

I v úvodu druhého poločasu se domácí celek radoval z gólu. Matějka vystřelil z dálky, před Sojkou míč nečekaně skočil a zaplul do sítě - 3:1. Za toho stavu se zdálo, že je rozhodnuto. Jenže domácí přestali hrát a Stašovsedostal do značnéhonáporu.Carván šancisice neproměnil, ale po faulu na Panochu nařídil výborný rozhodčí Krůta pokutový kop, který následně proměnil brankář Sojka. Ale to nebylo vše. O čtyři minuty později tečovalCarván střelu těsně předBednářem abylo vyrovnáno. AStašov se mohldostat i do vedení.Loubr ovšem strestného kopu orazítkoval jen břevno. Poté se Nižborští probudili azačali se opět tlačit do útoku. David M. dvakrát připravil svým spoluhráčům šanci, ale Pick mířilnepřesně a Němeček neuvěřitelně ze dvou metrů překopl prázdnou branku. Rozhodnutí nakonec přinesla 82. minuta. Při rohuchybovalstašovský brankář Sojka a Svoboda hlavou poslal Nižbor do vedení 4:3. Hostése dodalší šance nedostali, o vzruch se v závěru postaraljen Truksa, který byl vyloučen po zbytečném zákroku na půli hřiště.

Nižbor v pěkném utkání dokázal porazit celek Stašova, ale vyhráno ještě nemá. Zdické béčko totiž porazilo Praskolesy. Nižborští musí spoléhat na to, že se udrží Žebrák, v opačném případě je čeká sestup do třetí třídy.

Branky:39. David P., 41. David M., 48. Matějka V., 82. Svoboda- 8. Loubr, 56. Sojka z pen., 60. Carván. Rozhodčí: Krůta - Červenka, Kros. ČK: 89. Truksa. ŽK: 2:0. Poločas: 2:1. Diváci: 50.

Nižbor: Bednář - Sabou, Lukeš, Svoboda, Matějka V., Němeček J., Pick, Němeček M., Truksa, David M., David P. Střídali: Hlaváček, Sevald.

Stašov:Sojka - Vyšín M., Carván,Šabat, Kulička, Plocek, Kučera, Loubr, Eichenmann T., PanochaM., Voráček. Střídali:Doležal, Panocha R., Fast.