Nižbor – Chyňava 1:1

Domácí začali náporem a hostující brankář musel v úvodu řešit střely Lukeše a Sevalda. Po deseti minutách se ke slovu dostali i hosté, kteří se také v 15. minutě dostali do vedení. J. Novák utekl domácím po lajně a jeho následný centr poslal Kříž za záda Bednáře – 0:1. Domácí byli evidentně zaskočení a hra se na chvíli vyrovnala. S postupem času se ale Nižbor oklepal a ve 34. minutě se domácí dočkali vyrovnání. Chyňavská obrana předvedla velkou chybu a Kučera následně přehodil vybíhajícího Mikuláše – 1:1. Ve zbytku poločasu měli domácí navrch, na obranu Chyňavy ale nevyzráli.

Druhý poločas začal velkým tlakem domácích. Chyňavští hodně chybovali, jenže Nižborští se v koncovce trápili. Hosté občas vyrazili k protiútoku, branku ale také příliš neohrozili. V 59. minutě měl Nižbor velkou šanci, když centr z rohu propadl až k volnému Hybšovi, který ale míč špatně trefil. V další velké šanci pak neuspěl ani R. Lukeš. V 67. minutě pak Mikuláš vychytal Sevalda a další velkou šanci pak zahodil R. Lukeš. Stále tak byl stav 1:1. V závěru utkání pak začaly hráčům pochodovat nervy a po souboji Pivoňky se Sevaldem vznikla mlýnice, do které se zapojilo poměrně velké množství hráčů z obou stran. Rozhodčí Kros vše zvládl v klidu a nejaktivnější aktéři obdrželi žluté karty. Velmi dobrý rozhodčí Kros nastavil ještě dvě minuty, ve kterých se však nic podstatného nestalo.

Branky: 34. Kučera – 15. Kříž. Rozhodčí: Kros. ŽK: Kučera, Hlaváček, Sevald, Truksa – Steiner Zd., Mikuláš. Diváci: 70. Poločas: 1:1.

Nižbor: Bednář – Sabou, Hybš, Truksa, R. Hlaváček (30. Malý) – M. Němeček, Kučera, V. Matějka, F. Matějka – Sevald, R. Lukeš (76. Pick)

Chyňava: Mikuláš – Vinkl M., Vejvoda, Steiner D., Bílý – Petrbok, Jiras (79. Hájek), Pivoňka, Steiner Zd. – Kříž, Novák.