Vedoucí celek tabulky se představil na hřišti Vysokého Újezda. Ten měl ještě teoretickou šanci na udržení, ale jen v případě, že by Svatá prohrála ve Všeradicích a Vysoký Újezd by pak musel porazit vedoucí Nižbor vyšším rozdílem. Svatá sice prohrála na hřišti čtvrtých Všeradic, hráči Vysokého Újezda ale neměli nárok. Lídr jim nedal šanci a do poločasu vedl Nižbor již 4:1. Čtyři branky přidali Nižborští i po změně stran a oslavili tak postup kanonádou. Družstvo Nižbora zaznamenalo v letošní sezoně tzv. „double“, když kromě postupu vybojovalo i vítězství v okresním poháru ČMFS.

Druhý Cembrit byl před zápasem v podstatě smířený s tím, že Nižbor si postup nenechá ujít. Přesto chtěli Berounští zakončit sezonu vítězstvím. Proti Lužcům ale domácí dlouho nemohli najít střeleckou mušku. Až po půlhodině proměnil Novotný sólo a v závěru poločasu po pěkné kombinaci zvýšil na 2:0 Konopáč. Po přestávce Lužce ožily a po chvíli hosté nastřelili břevno. Hosté se dokonce dočkali snížení na 2:1. Pojistku nakonec Berounští přidali v závěrečné čtvrthodině, kdy se z těžkého úhlu prosadil Vydra. Ve zbytku utkání pak byl Cembrit aktivnější a s přehledem si vítězství pohlídal.

Na třetím místě zakončil soutěž celek Karlštejna. Ten nastoupil do zápasu s Litní hodně lehkovážně, což se také domácím v prvním poločase nevyplatilo. O přestávce byl stav 2:1 pro Liteň. Překvapení se ale nekonalo. Po změně stran Karlštejn jednoznačně ovládl hru a třemi brankami otočil zápas na 4:2. Překvapení se zrodilo v Loděnici. Zelenobílí prohráli poslední mistrovské utkání s Tmaní a zakončili sezonu na šestém místě. Na domácí půdě se nedařilo ani Chyňavě, které se jaro vůbec nevydařilo. Chyňavští uhráli na jaře jen deset bodů, což je v porovnání s dvaceti třemi z podzimu hodně málo. Po nerozhodném prvním poločase vstřelila Vižina po přestávce tři branky. Domácí hráli druhou půli v deseti, protože neměli nikoho na vystřídání, a střelecky se již neprosadili.

Karlštejn - FC Liteň 4:2 (1:2), branky: Maleček, Vyterna, Gargoš, Tomášek - Los, Berka, diváci: 50, rozhodčí: Kocourek. Hudlice - Srbsko 4:2 (1:0), branky: Olšiak, Kočí, Havlíček, Svoboda - Bláha, Novotný, diváci: 60, rozhodčí: Chvátal. Durisol Všeradice - FK Svatá 4:2 (2:1), branky: Jakoubek 3. Silbernágl - Bartoníček, Falc, diváci: 50, rozhodčí: Teplý. SK Cembrit Beroun-Závodí - Lužce 3:1 (2:0), branky: D. Novotný, Vydra, Konopáč - Kapinus, diváci: 70, rozhodčí: Špicl - Závora, Červenka. Vysoký Újezd - SK Nižbor 2:8 (1:4), branky za hosty: Lukeš R. 3, Halfar 2, Bednář, Kučera, Sevald, rozhodčí: Anýž - Šnajdr, Vlachopulos P. AFK Loděnice B - VČS Tmaň 1:2 (0:0), branky: Mráz - Rys, Červenka, diváci: 50, rozhodčí: Pos ml. SK Chyňava - Vižina 1:4 (1:1), branky: Pivoňka - Bouček 2, Reich, Langer, diváci: 35, rozhodčí: Sekerka.

1. Nižbor  26 20 2  4 98:28  62
2. Cembrit  26 19 3  4 73:23  60
3. Karlštejn  26 17 3  6 55:32  54
4. Všeradice  26 16 1  9 68:36  49
5. Lužce  26 15 1 10 68:41  46
6. Loděnice B  26 13 1 12 67:49  40
7. Hudlice  26 12 3 11 54:42  39
8. Chyňava  26  9 6 11 45:55  33