ROKYCANY KOMB. – BEROUN 3:6

V přípravě zatím berounské družstvo nastupovalo v hodně kombinované sestavě, v níž se objevovali hráči áčka, béčka i dorostu. Těsně před začátkem soutěže se ale zdá, že se mužstvo začíná konsolidovat. Z Příbrami přišel výborný útočník Lundák. „To je velká posila," uvedl berounský trenér Vladimír Lacina. Další novou tváří je Vítězslav Nguyen, který přišel na hostování z Motorletu Praha. „Může hrát útočníka nebo ofenzivního záložníka. Je to borec," pochvaloval si i druhou posilu Lacina. V berounském áčku by měl hrát i mladík Josef Šindler, který v minulé sezoně kopal za berounskou U19. „Je to sice ročník 93, ale je to posila," zmínil Lacina. V kádru by podle všeho měl být i další mladík Kosnar, který vloni také kopal za berounský dorost. Staronovou tváří v Berouně je obránce Chroust, který zde již působil a nyní přichází na hostování z Motorletu Praha. Navíc se ještě jedná o příchodu hráčů z Králova Dvora.

V posledním přípravném utkání se berounskému celku dařilo. „S některými hráči jsme se viděli poprvé. Zatím jsme neměli moc šanci natrénovat standardky," zmínil trenér Lacina, který byl ale s výkonem vcelku spokojen. „Byli jsme lepší než Rokycany," dodal berounský trenér, který zmínil, že jeho svěřenci dávali góly převážně po kombinačních akcích. „Jeden gól padl po pěkné kombinaci Krále s Kosnarem, kdy to doklepával Víťa Nguyen," zmínil Lacina. K vidění ale byl i parádní gól ze standardky, kdy se Pobiš ukázkově trefil přes zeď do šibenice. Berounští po většinu zápasu vedli o dva nebo tři góly a nakonec vyhráli 6:3.

Branky: Pobiš 2, Lundák 2, Nguyen 2.

Beroun: Pettík – Novák, Klička, Chroust, Král (Šebek Pavel) – Kosnar, Grajcar (Šebek Petr), Krčma, Pobiš, Nguyen – Lundák.