PŘEŠTICE – HOŘOVICKO 0:1 (0:1)


Po úvodní domácí šanci Blahoudka se ujali taktovky hosté. Ti předvedli velký tlak s množstvím gólovek. Nejprve Kaufman po rohu střelou zpoza vápna trefil břevno. To se otřáslo po chvíli znovu, tentokrát do něho zamířil Mach.


Na konci první dvacetiminutovky se hosté radovali. K míči se dostal Ansuma, jenž zamířil přesně k tyči. Hořovicko zakončilo svůj nápor ještě gólovou střelou Macha, kterou konečky prstů ze šibenice vytáhl brankář Šampalík.


Hosté však Přeštice nedorazili a museli se zaměřit na obranu. „Soupeř ukázal svojí velkou kvalitu,“ přiznal trenér hostů Novotný. Jeho svěřenci gól ve své brance nedopustili, největší příležitost zlikvidoval brankář Hejcman. 


Na druhé straně unikl Klimeš, ale před gólmanem si šlápl na míč, střely Bělohlávka a Křížka mířily těsně vedle. Přeštice si vážnější šanci už nevytvořily. „Musím pochválit naší defenzívu v čele s Luďkem Kaufmanem, který se dostává po těžkém zranění do formy. Jsme za toto vítězství moc spokojení,“ měl důvod k úsměvu trenér vítězů Pavel Novotný.