MALŠE/ROUDNÉ – HOŘOVICKO 1:0 (0:0)

Hostující tým nastoupil bez Mojdla, kterému se narodila dcera, a pracovně zaneprázdněného Borkovce. Navíc pomalu se uzdravující Kaufman usedl jen na lavičku a distancovaný Bežó sledoval zápas z hlediště.

Na hřišti v Roudném se hrál kvalitní zápas. Uznali to trenéři obou celků. „Chtěli jsme zvítězit, ale s tímto soupeřem je to většinou o jednom gólu. Domácí ho dosáhli, byli šťastnějším týmem,“ smutnil po utkání trenér hostů Pavel Novotný.

K prohře ale nemuselo dojít, pokud by hosté využili své příležitosti. Po úvodní čtvrthodině převzalo Hořovicko iniciativu, ale Balvín a Klimeš nedotáhli slibné příležitosti do konce. Nejvíce vzruchu vnesl do hry bek hostů Graf, jenž se prodral po levé straně, jeho střílený centr však gólman Hřebejk bravurně vyrazil. 

Ve druhém poločase se zdálo, že kupředu vítězství jdou spíše hosté. Ti dostali po faulech na Macha dvakrát dobrou příležitost k trestným kopům, ale Doležal i Balvín mířili vedle.

Pak přišla stoprocentní šance Hořovicka, když se před brankářem po centru ocitl sám Doležal, ale poprvé mířil jen do gólmana a dorážku poslal nad. Domácí poté nejprve nebezpečně hlavičkovali. Jedenáct minut před koncem rozhodli, když dorážku po závaru před Bébrovou brankou poslal přesně do sítě Zeman. 

Hořovicko po obdrženém góle zoufale útočilo, ale nápor kýžené vyrovnání nepřinesl. „Porazili jsme výborného soupeře, který je ještě lepší než na podzim. Vítězství si hodně cením,“ radoval se trenér Malše Rudolf Otepka.