Oba celky v závěrečném kole nebodovaly. Kublov dokázal držet krok s Karlštejnem jen v prvním poločase, ve druhém domácí potvrdili vedení třemi brankami. Nedařilo se ani družstvu Broum, které nestačilo na Lužce.

Cenný skalp si připsali v posledním kole fotbalisté Srbska. Ti na své půdě i díky hattricku Bláhy deklasovali vedoucí Tetín 5:1. Nový Jáchymov nastoupil k derby se Svatou v hodně netradiční sestavě. Zajímavostí je, že obranná čtveřice domácího Nového Jáchymova měla ve druhém poločase věkový součet 182 let. V uvolněném a pohodovém utkání nakonec domácí zvítězili vysoko 7:3, hattrickem se blýskl Libor Spurný. Za zmínku také stojí fakt, že celek Nového Jáchymova dokázal jako jediný v soutěži překonat stogólovou hranici.

Zajímavý zápas dvou celků z horní poloviny tabulky se hrál v sobotu v Berouně. Domácí Cembrit se i díky dvěma trefám Kropáče z trestného kopu dostal do vedení 4:1. Hýskov ale nesložil zbraně a postupně snížil až na 4:3. V závěru utkání se Cembrit obával o vítězství, hosté si ale nakonec body neodvezli.

Výsledky: Srbsko – Tetín 5:1 (1:0), branky: Bláha 3, Novotný, Bastl – Kasl, diváci: 115, rozhodčí: Koza. Chodouň – Tmaň 1:2 (1:0), branky: Kořínek – Piskáček 2, diváci: 70, rozhodčí: Kareš. Cembrit Beroun – Hýskov 4:3 (0:0), branky: Kropáč 2, Novotný D., Landa – Pošmurný 2 (1 z pen.), Holeček, diváci: 60, rozhodčí: Sekerka. Nižbor B – Hudlice 2:3 (1:3), branky: Hlaváček, vlastní – Havlíček, Svoboda, Hubka J., diváci: 60, rozhodčí: Červenka. Nový Jáchymov – Svatá 7:3 (3:2), branky: Spurný 3, Cihelka 2, Zábranský, Milfait ml. – Suchý M., Kvasnička, Falc O. z pen., diváci: 140, rozhodčí: Vodička. Lužce – Broumy 4:1 (3:1), branky: Bajan 2, Jankásek T., Hůla J. – vlastní, diváci: 40, rozhodčí: Kušo. Karlštejn – Kublov 6:2 (3:2), branky: Kubíček 2, Tomášek 2, Zapletal, Cajthaml – Holienčin, Kratochvíl, diváci: 50, rozhodčí: Marek.

 1. Tetín⋌ 26 18 6­  2  92:39 60

 2. N.Jáchymov⋌26 18 4 ­ 4 104:51 58

 3. Karlštejn⋌ 26 16 3  ­7  68:36 51

 4. Hudlice⋌ 26 14 7 ­ 5  60:34 49

 5. Cembrit⋌ 26 14 ­4  8  64:44 46

 6. Hýskov⋌ 26 12 4­ 10  49:51 40

 7. Srbsko⋌ 26­ 11 5 10  42:38 38

 8. Lužce⋌ 26 10 5 ­11  56:58 35