N. Jáchymov – Svatá 7:3

V prvním poločase si obě mužstva vypracovala řadu šancí, které většinou plynuly ze standardních situací. Hostům především v útoku scházel důraz. Jejich zakončení bylo spíše na rozchytání domácího brankáře.

Domácí fotbalisté byli úspěšnější. Ve 12. minutě se Zábranský dostal až před brankáře Svaté a následnou střelou otevřel skóre utkání. Hostům pomohla k vyrovnání hrubka brankáře, kterou využil Suchý – 1:1. Na straně Nového Jáchymova byl vidět především Jakub Krob, který ovšem gól nedal, když řada jeho střel jen těsně minula branku.

Dvacátá sedmá minuta byla pro domácí nešťastná. Přinesla totiž zranění Havelky, který musel být odvezen do nemocnice. Jeho zranění bylo pro domácí nepříjemné a podepsalo se na hře Nového Jáchymova v závěru prvního poločasu. Ve 36. minutě se Svatá dostala do vedení, když Kvasnička ranou z trestného kopu obstřelil zeď –1:2. V samém závěru prvního poločasu domácí dokázali stav otočit. Ve 44. minutě dokázal Spurný, co pro mužstvo Nového Jáchymova znamená, když mu na otočení výsledku stačily dvě minuty. A tak se do šaten se odcházelo s výsledkem 3:2.

Do druhého poločasu poslala obě družstva po jednom čerstvém hráči. Po třech odehraných minutách se kopala penalta proti domácím, kterou bezpečně proměnil Falc – 3:3. Ale to bylo od Svaté vše. S přibývajícími minutami přibývaly i šance. V 55. minutě talentovaný mladík Milfait napálil vyražený míč razantně do sítě a domácí opět vedli – 4:3. A protože soupeř nestačil narůstajícímu tlaku, tak přibývaly i fauly. V 67. minutě přidal pátý gól Nového Jáchymova Zábranský a o další dva góly se postaral střelecky disponovaný Cihelka. Hosté pak měli v 90. minutě velkou šanci, ale když ji nevyužili, tak utkání bohaté na góly skončilo výsledkem 7:3. Domácí vysokým vítězstvím potvrdili, že druhé místo není náhodné. Svatá se oproti podzimu trápila a tentokrát to opět potvrdila.

Branky: Spurný 3, Cihelka, Zábranský, Milfait ml. – Suchý, Kvasnička, Falc. Rozhodčí: Vodička. ŽK: Novák, Pergl. Diváci: 140. Poločas: 3:2.

Nový Jáchymov: Pelc – Milfait P., Mašek, Rula, Spurný, Zíma, Krob, Milfait ml., Havelka (Křeček), Juppa (Cihelka), Zábranský, Novák.

Svatá: Blahovec – Falc P., Šmíd, Vůjta, Falc O., Kvasnička, Sadílek, Pujman (Helebrant), Matula (Ludvík), Suchý, Pergl.