N. Knín – Hořovice 4:3

Fotbal, I.A třída

Zápas začal oboustranně opatrnou hrou mezi vápny. Ve 26. minutě se ale diváci dočkali prvního gólu, když Vostrý trestným kopem přes zeď otevřel skóre. Obraz hry se ale ani po gólu příliš nezměnil. Ve 37. minutě se dočkali i Hořovičtí. Domácí obrana nedokázala pokrýt rychlonohého Koláře a bylo vyrovnáno – 1:1.

Úvod druhého poločasu modrobílí doslova zaspali. Při první střele domácího kapitána Lukáše Vostrého sice Hořovice ještě zachránila tyč, ve 48. minutě ale již domácí šli do vedení. Foltýn totiž vysunul Vostrého, který tentokrát mířil přesně – 2:1. Hosté ale nesložili zbraně a po sedmi minutách opět dokázali vyrovnat. Tentokrát liknavou obranu domácích potrestal Hlavsa – 2:2.

Domácí poté byli i přes vyrovnání aktivnější a to jim přineslo ovoce. Nejdříve napálil míč do tyče opět Vostrý a v 67. minutě našel Duchův centr Lomoze, který z voleje poslal Novoknínské potřetí v utkání do vedení – 3:2. A fotbalově rušno bylo i v závěru utkání. V 85. minutě byl nejprve sražen ve vápně Vršecký a z nařízené penalty zvýšil Puchmajer na 4:2. To ale nebylo vše. V 89. minutě Hořovice vykřesaly jiskru naděje. Domácí brankář Souček totiž nestačil na křižnou střelu Koláře – 4:3.

V poslední minutě pak zastavil sólo domácího Ducha faulem za červenou brankář hostů. Střela Havelky z nařízeného trestného kopu ovšem branku minula.