Hosté byli více než sedmdesát minut lepší a zaslouženě se dostali do vedení. Závěr zápasu pak hrubě ovlivnili rozhodčí, když domácím neuznali naprosto regulérní gól.

Králův Dvůr B - Braškov 1:2

Braškov začal nebojácně a hned po pár vteřinách musel brankář Kudrna likvidovat sólo Lince. I ve zbytku první půle byli hosté viditelně lepší a vypracovali si i šance. Naproti tomu Králodvorští za první půli nevystřelili na branku. V 9. minutě se opět musel blýsknout brankář Kudrna, který si poradil s ostrou střelou Nachtigala. Domácí si o gól koledovali i nadále a ve 24. minutě je hosté potrestali. Po sérii chyb domácích vystřelil Veselý nepřesně, jenže u míče byl první Nachtigal, který jej doklepl do prázdné branky.

Po změně stran se domácí probrali, jenže když už se dostali do šance, předvedli co vše se dá zahodit. Tvrdou střelu Nováka vyrazil Zahrádka jen před sebe, jenže Marlon z malého vápna napálil míč jen do ležícího brankáře. Po chvíli se do šance dostal Novák, z malého vápna ale netrefil branku. Poté se blýskl dobrým zákrokem brankář Braškova, který vychytal Marlona. Jak netrefit prázdnou branku ze dvou metrů pak předvedl v 68. minutě domácí Machovec. Když neuspěli domácí, prosadili se hosté. Po rychlém protiútoku si Nachtigal došel pro penaltu a desítku následně proměnil parádní střelou o tyč Veselý. Jenže míč vyletěl dírou v síti z branky a následovalo několik minut dohadů, zda gól platí. Rozhodčí nakonec gól správně uznal. Braškov tedy vedl 2:0 a po chvíli mohl přidat třetí branku. Sólo Repanského ale výtečně vychytal Kudrna. S přibývajícím časem sílil tlak domácích, jenže branka Braškova byla zakletá. Králodvorští se dočkali až v 82. minutě, kdy po rohu poslal Novák po zemi míč k tyči. Jenže míč opět proletěl dírou v síti a hlavní rozhodčí po konzultaci s pomezní gól neuvěřitelně neuznal. Králodvorští se hodně zlobili, nebylo jim to ale nic platné. V 90. minutě pak přece jen domácí vstřelili gól, když se z hranice vápna trefil Machovec.

Králodvorští mohou po porážce mluvit o fotbalové krádeži, nic to ale nemění na tom, že v utkání podali hodně mizerný výkon. Vcelku smutné je také zjištění, že z králodvorské sestavy, v níž bylo sedm třetiligových hráčů, byl nejlepší na hřišti Martin Molnár.

Branky: 90. Řehoř - 24. Nachtigal, 71. Veselý z pen. Rozhodčí: Tobiška - Křenek, Tichá. ŽK: Veselý, Přichystal (oba B). Poločas: 0:1. Diváci: 100.

Králův Dvůr: Kudrna - Molnár, Rendla, Machovec, Saitzkoff, Řehoř, Himl, Patera (65. Svoboda), Novák, Marlon, Jandák (80. Pavlišta).

Braškov: Zahrádka - Bach, Piešťanský, Fridrich, Duda, Linc, Nachtigal, Pospíšil, Repanský (79. Chalupa), Veselý, Přichystal.