Komárov – Chlumec 2:1

Hosté začali v Komárově aktivně a celý první poločas se hrál v jejich režii. Naopak hra domácích byla v první půli mátožná a bez jiskry, postrádala agresivitu, pohyb i nasazení. Již v 7. minutě mohl jít Chlumec do vedení, Kural s Tomášem Veselým ale přečíslení dva na jednoho překombinovali. A tak přišlo na řadu otřepané pravidlo „nedáš – dostaneš“. O tři minuty později prošel Kebrdle obranou hostů a celou akci zakončil gólovou trefou.

Hosté nehodili flintu do žita a nadále bušili do zformované domácí obrany. V 17. minutě pálil Ciprián nad domácí branku a stejně si počínal o chvilku později i Petr Veselý. Chlumec se nedočkal vyrovnání ani ve 26. minutě, Tomáš Veselý totiž nedokázal potrestat hrubku komárovské obrany. Další šanci spálili hosté o čtyři minuty později, kdy po ideální přihrávce Svobody pálil těsně vedle branky Kyselyak. Chlumec nakonec vyrovnal ve 37. minutě, kdy domácí brankář neudržel Ležalovu střelu z trestného kopu a míč skončil za jeho zády.

Po přestávce se obraz hry změnil a hra se vyrovnala. Šťastnou ruku měl domácí trenér. Střídající hráči Ernest, Hochman a Lisý v průběhu druhého poločasu ukázali, jak se má bojovat o místo v základní sestavě. Nebezpečnější byli ve druhé půli Komárovští. V 55. minutě vypálil téměř od půlící čáry Martinkovič a Jaroš jeho střelu vyrazil na roh. V 78. minutě mohl strhnout vedení na stranu domácích Ernest, který ale po úniku branku těsně minul. Rozhodnutí nakonec přinesla až poslední minuta. Pronikajícího Ernesta zastavila hostující obrana nedovoleně a rozhodčí nařídil pokutový kop. Jeho exekuce se ujal Sojka, který nezaváhal a zajistil tak Komárovu tři body.

Branky: 10. Kebrdle, 90. Sojka – 37. Ležal. Rozhodčí: Ryska – Vodička, Belanský. Poločas: 1:1. Diváci: 100. ŽK: 1:2.

Komárov:
Tráva – Slepička, Dlouhý, Cíza, Sojka, Martinkovič, Srp, Dudl (Lisý), Zeman, Kebrdle (Ernest), Kubička (Hochman).

Chlumec: Jaroš – Kyselyak, Hanousek (Svoboda), Kural, (Buntunshak), Ciprián, Schneider, Veselý T., Veselý P., Bláhal, Ležal, Veselý V.