Jak jste spokojen s výsledkem a jak s předvedenou hrou?

S výsledkem stoprocentně, protože s takovýmto soupeřem jsme to brali, že když uděláme bod, tak to bude zlaté. Příbram měla pět hráčů z kádru áčka, to byla velká motivace. Kdyby bylo trochu štěstí, tak jsme měli možná i na vítězství. Ale musíme být rozumní a skromní. Mužstvo Příbrami hrálo výborně, je to kvalita. Kluky můžu jen pochválit. My jsme se rozhodli hrát na jednoho útočníka, protože jsme se báli to trochu více otevřít. Jeden na jednoho, na to nemáme. Je to trénovaností a ti hráči jsou kvalitnější.

Soupeři jste mnoho šancí nedovolili. Jste spokojen s obrannou hrou?

Těší mě, že neměli gólovky, protože přechod v obranně, byl náš největší problém. Pracujeme na tom. Hráči jsou namotivovaní útočně, ale jak se říká, vše nejde hrát jen útokem. Obranná činnost někdy musí být na prvním místě. To jsme dneska potvrdili. Mám z toho radost, že tam hráči nenechávali volný prostor. A situace, které vznikly, tam je ještě nezkušenost některých hráčů. Já bych je nerad jmenoval, ještě musí dozrát.

Ve druhé půli byli ošetřovaní a posléze i střídaní jak Veinlich, tak Krajčovič. Nejde o nic vážného?

To mě mrzí nejvíce. Jsou to kolena. Pecinovský netrénoval celý týden, Veinlichovi se to stalo teď při zápase. Kolena, těch se bojím, to by bylo hodně špatné. V zápase je nahradili mladí hráči z béčka. Mám radost, že obstáli.

V brance nastoupil k prvnímu zápasu Jaroslav Novák, který přišel v průběhu týdne z Příbrami. Jak jste byl spokojen s jeho výkonem?

Myslím si, že to byla dost velká injekce i pro obrannou činnost. Slováček byl pro hráče jistotou, teď přišel Jaroslav Novák. Myslím, že je to kvalitní brankář. Podržel celou obranu, chytil vyložený gól. Myslím, že to zapadá.