Oproti loňskému roku je hned několik změn. Snížil se počet účastníků z osmi na šest, letos neuvidíme týmy TJ Hostivice a Sokol Braškov. Hraje se systémem každý s každým.

Jako první se představil domácí mančaft - rezerva ČLU Beroun proti soupeři ze Všeradic. Oba týmy se již utkaly ve čtvrtém kole okresního přeboru, ve kterém byli šťastnější hráči Všeradic, kteří v poslední půlhodině otočili z nepříznivého stavu 1:3 na 4:3. I tentokrát v utkání padlo sedm branek, ale domácí borci porážku oplatili a zvítězili vysoko 6:1.

Petr Sirotek strávil v Tochovicích 4,5 roku.
Přestupová rána Chlumce, přichází elitní kanonýr. Vybral si ho nový kouč

Po tomto zápase se utkal loňský vítěz AFK Loděnice s půlmistrem okresního přeboru. Zadní Třebaň byla mírným outsiderem, přestože tabulku okresního přeboru vede se skórem 46:13, hráči Loděnice mají dlouholetou zkušenost s I.B třídou a družina kolem střelců Herejta a Křízka musela dělat Ostrovanu velké problémy. Obhájce nezaváhal a vstoupil do turnaje vítězstvím 4:1.

V posledním duelu prvního hracího dne se utkal Tetín s Trubínem. Byť Tetín hraje „pouze“ třetí třídu, svého protivníka z okresního přeboru zaskočil. Freyburg úvodní utkání nečekaně prohrál poměrem 2:4 a určitě bude chtít toto zaváhání napravit.

Šanci k tomu dostane hned v neděli 11. února, kdy se opět odehrají tři utkání.

11:00 Trubín - Loděnice

13:00 Zadní Třebaň - Všeradice

15:00 ČLU B - Tetín