Zprávy z STK a KM

1. ZRUŠENÍ VÍKENDOVÉHO KOLA:
- STK OFS Beroun vzhledem k přetrvávajícímu nepříznivému počasí a povětrnostním podmínkám zrušila všechny zápasy a turnaje ve všech věkových kategoriích. O náhradních termínech se rozhodne na středečním zasedání STK a KM.

2. Výsledky soutěží:
Výsledky byly schváleny tak, jak již bylo uvedeno (viz internet).

3. Schválené dohody:
OPstŽ – č.u. 1201 – Neumětely – Zadní Třebaň / Liteň – 8.4. 2015 – 17:00 hodin – Neumětely (zůstává v platnosti)

4. Pokuty:
Drozdov – SP5 – 50,- Kč
Hostomice – SP14 – 100,- Kč

5. FOTBALOVÁ REVOLUCE:
viz odkaz: http://nv.fotbal.cz/isfacr/

6. Jarní část soutěží přípravek:
- rozlosování jednotlivých turnajů k dispozici na webu OFS

Pozn.: finálový turnaj a turnaje o pořadí se budou hrát v termínu 6.-7.6. 2015.

POZOR: pro jednotlivé turnaje přípravek používejte výhradně nové zápisy pro příslušný počet družstev – ke stažení na webu OFS (levé menu – Dokumenty – Zápisy). Při vyplňování těchto zápisů dodržujte (!!!) přiřazená čísla všech oddílů – viz ROZPISY starších resp. mladších přípravek – najdete na webu OFS (levé menu – Dokumenty – Rozpisy) !!!

7. Oficiální názvy klubů:
Oficiální názvy klubů v souladu s databází FAČR – viz www.ofsberoun.cz

Zprávy z DK

26.3. 2015
NEPODMÍNĚNĚ:
BARBORKA Martin – Žebrák – 1 soutěžních utkání – DŘ čl.19/1
KLIČKA Jiří – Trubín – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.11
KOKRDA Martin – Lužce – 1 soutěžní utkání – DŘ čl.19/1
SOUČEK Stanislav – Tlustice – 4 soutěžní utkání – DŘ čl.11/3a

ŽÁDOST:
AUGUSTA Miroslav – Všeradice – žádosti se vyhovuje – zbytek trestu, tj. 1 soutěžní utkání nepodmíněně se mění
na 1 soutěžní utkání s podmínkou do 31.5. 2015

INFO – sekretariát

1. Oficiální názvy klubů:
Oficiální názvy klubů v souladu s databází FAČR – viz www.ofsberoun.cz

2. Nábor nových rozhodčích:
– OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích. Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese info@ofsberoun.cz

3. INFO:
- pro písemný styk používejte adresu:
Okresní fotbalový svaz Beroun, P.O. Box 112, Okružní 650, Beroun 266 01. Nepoužívejte zkratku OFS !!!
- pro e-mailovou korespondenci používejte výhradně (!!!) adresu: info@ofsberoun.cz

4. Změna a doplnění v adresáři (RS-jaro 2015):
OSOV – Hošťálek Jan ml. – Osov 41, 267 25 – mobil: 606 390 949 – jan.hostalek@seznam.cz
Chvátal Vladimír (RO) – e-mail: Vladimirchvatal@seznam.cz

4. SILNIČNÍ UZAVÍRKY:
NOVÝ JÁCHYMOV:
Oddíl Čechie Nový Jáchymov upozorňuje na uzavírku Boháčkovy ulice (část silnice č. 2369 od restaurace na návsi k fotbalovému hřišti) z důvodu realizace kanalizace v obci a to v době od 1.4. do 15.5. 2015. Zároveň upozorňuje na ZÁKAZ VJEZDU z autobusové „točny" k fotbalovému hřišti, kde se začíná s výstavbou ČOV. Doporučený nejbližší příjezd k areálu je ze silnice č. 23617 („křivoklátská" mezi Nižborem a Leontýnem) odbočkou na silnici č. 2369. Parkování automobilů na druhém břehu Habrového potoka podél silnice až k můstku.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.
ZAJEČOV:
- info viz www.ofsberoun.cz (levé MENU – DOKUMENTY / - různé- )

Zprávy z KR

Obsazení soutěží:

ODLOŽENÉ KOLO - OFS Beroun - 4. - 5.4. 2015 - úřední začátek v 16:30 hodin – - o náhradních termínech rozhodnou STK a KM ve středu 8.4. 2015

OFS Beroun - 11. - 12.4. 2015 - úřední začátek v 16:30 hodin

OP 1 7 0 1 Trubín - Zadní Třebaň ne Mázdra, Hájek, Janda
17.kolo 1 7 0 2 Drozdov - Osek so Knotek, Hájek, Pos
1 7 0 3 Tlustice - Stašov so Šnajdr, Štěpánek, Plecitý
1 7 0 4 Žebrák - Neumětely so Bidšovský, Marx, Krbec
1 7 0 5 Chyňava - Chlumec so Vlachopulos, Pánek, Špivák
1 7 0 6 Všeradice - Loděnice B so Sekerka, Kros, Bican
1 7 0 7 Komárov - ČL-U Beroun B so Špicl J., Špicl M., Blažek
III.A 1 7 0 1 Zdice B - Karlštejn ne Kareš
17.kolo 1 7 0 2 Hudlice - Nižbor B ne Špivák
1 7 0 3 Chodouň - Králův Dvůr B ne 10:15 Závora
1 7 0 4 Lužce - Vižina ne Bidšovský
1 7 0 5 Tmaň - Vysoký Újezd so 10:15 Janda
1 7 0 6 Svatá - Nový Jáchymov ne Knotek
1 7 0 7 Tetín - Cembrit so Kareš
III.B 1 7 0 1 Rpety - Březová so Chvátal
17.kolo 1 7 0 2 Újezd - Chaloupky so Závora
1 7 0 3 Felbabka - Lochovice so Vodička
1 7 0 4 Podluhy - Neumětely B so Veverka
1 7 0 5 Praskolesy - Broumy so Palek
1 7 0 6 Všeradice B - Běštín ne Blažek
1 7 0 7 Hostomice B - Cerhovice B so 14:00 Kros
IV.A 1 3 0 1 Srbsko - Vižina B ne Sekerka
13.kolo 1 3 0 2 volno - Osov
1 3 0 3 Chyňava B - Zdejcina ne Pos
1 3 0 4 Chrustenice - Mořina so Koza
1 3 0 5 Tetín B - Liteň ne Špicl M.
IV.B 1 3 0 1 Újezd B - Stašov B ne Plecitý
13.kolo 1 3 0 2 Drozdov B - Osek B ne Koza
1 3 0 3 Tlustice B - Lochovice B ne 14:00 Chvátal
1 3 0 4 Žebrák B - Zaječov ne Štěpánek
1 3 0 5 Komárov B - Libomyšl ne Bican
OPD 1 3 0 1 volno - Neumětely
13.kolo 1 3 0 2 Újezd - Zbiroh so 13:30 Závora
1 3 0 3 Chyňava / Nižbor - volno
1 3 0 4 Všeradice - Zaječov so 13:30 Bican
1 3 0 5 Komárov - Strašice so 10:15 Šnajdr
OPStŽ 1 3 0 1 Zdice / Chodouň - Neumětely ne 14:00 hlášenka Kareš
13.kolo 1 3 0 2 Podluhy / Rpety - Nižbor so 14:00 Veverka
1 3 0 3 Tlustice / Drozdov - Králův Dvůr B so 14:00 Štěpánek
1 3 0 4 Praskolesy - ČL-U Beroun B so 14:00 Palek
1 3 0 5 Komárov - Zadní Třebaň / Liteň st 17:00 15.4. Kros (dohoda)
OPMlŽA 1 3 0 1 Králův Dvůr - Hýskov po 17:30 13.4. Janda
13.kolo 1 3 0 2 ČL-U Beroun B - Nižbor pá 17:30 UMT Rylich (Máchovna)
1 3 0 3 Chyňava - volno
1 3 0 4 Hudlice - Loděnice pá 17:30 Chvátal
1 3 0 5 Rudná - Liteň / Zadní Třebaň pá 17:30

-pm-